Back To Top
AK PARTİ AKÇAKOCA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN BASIN AÇIKLAMASI

AK PARTİ AKÇAKOCA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN BASIN AÇIKLAMASI

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.4.2019
AK PARTİ AKÇAKOCA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN BASIN AÇIKLAMASI
- A +

 31 Mart Yerel Seçimlerinde, Cüneyt Yemenici’ye destek veren AK Gençlerin gurup lideri Seyit Biriktir’in organize ettiği Pazar günü yapılan toplantının yansımaları devam ediyor.

İl başkanı Mustafa Keskin’in de katılıp konuşma yaptığı toplantıya tepki gösteren AK Parti İlçe Başkanı Dergah Akça’ın yaptığı açıklamanın ardından bir açıklama’da, AK Parti Akçakoca Belediyesi Meclis Üyelerinden geldi.

Pazar günü Seyit Birktir’in organize ettiği kahvaltı programına katılan meclis üyeleri, “ İl başkanımızın da katılımından sonra ilçe başkanımız ve yönetiminin neden davet edilmediği hususunu ifade etme imkânımız olmadı” , açıklamasında bulundular.

AK PARTİ AKÇAKOCA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN BASIN AÇIKLAMASI;

21.04.2019 tarihinde bizim de davetli olarak katıldığımız kahvaltı programı sonrası kamuoyuna yansıyan olumsuzluklar üzerine açıklama yapma ihtiyacı hasıl olmuştur.

Yeni mahalleden bir grup gencin organize etmiş olduğu kahvaltı programına belediye meclis üyeleri olarak davet edildik ve davet edildiğimiz programa meclis üyeleri olarak katılım sağladık.

Sonrasında programa katılan il başkanı ve yönetiminin programa davetli olduğunu orada öğrenmiş bulunduk.

İl başkanımızın da katılımından sonra ilçe başkanımız ve yönetiminin neden davet edilmediği hususunu ifade etme imkânımız da olmadı.

Kahvaltı sonrasında konuşulanlar ve sonrasında yerel basına yansıması ise her birimizi derinden üzdü.

İl başkanımızla toplantı ortamındayken yapılan eleştirilere tepki verme imkanı bulamadık ve toplantıyı terk edemedik.

Halen görevde olan Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanımız ve teşkilatımıza bağlılığımızı ifade ederek kamuoyu açıklaması yapma gereği duyulmuştur. Saygılarımızla…

Dinçer Pazvant

Ayfer Yılmaz

Yunus Emre Güner

Tarık Cingirt

İbrahim Öztaş

Yorumlar

Yorumlar
Elimize yüzümüze bulaştırdık, başkanla birlikte bizim de siyasi hayatımızın bittiğini fark ettik ve dçnüş yaptık. Kahvaltının yapıldığı günün gecesinde gece onbirlere kadar toplantı yapmadık. Bu kahvaltı bizi meclis üyeliğine taşımakla hayaller dünyamızı beş yıl daha renkli tutmamızı sağlayan cüneytle de bir ilgisi yoktur kendisinden ne bir talimat aldık ne de bir temayül hissettik aslında o da mevcut başkanın ayağını kaydırmak istemedi. Bunları da ilave etsinler.
İnandım
yeni