AK GENÇLER KESKİN’LE BULUŞTU  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
AK GENÇLER KESKİN’LE BULUŞTU

AK GENÇLER KESKİN’LE BULUŞTU

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.4.2019
 AK GENÇLER KESKİN’LE BULUŞTU
- A +

Seyit Biriktir’in liderliğinde bir araya gelen yüze yakın  AK Genç, sabah kahvaltında AK Parti İl başkanı Mustafa Keskin ile bir araya geldi.

31 mart yerel seçimlerinde Akçakoca Belediyesini MHP’ye kaptıran AK Parti Akçakoca il teşkilatı,  yeniden yapılanma sürecine giriyor.

Yerel Seçim sürecinde parti teşkilatında yaşanan sıkıntıları, küskünlükleri gidermek ve yeni bir anlayışla  yola devam etmek için çalışma başlatan AK Gençlerin lideri Seyit Biriktir, AK Davaya sahip çıkan gençleri İl başkanı Mustafa Keskin ile kahvaltıda buluşturdu.

Seyit Biriktir’in organize ettiği, Çınar caddesi üzerinde bulunun mekanda gerçekleşen kahvaltıya AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Davut Biriktir, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Tarık Cingirt, Ayfer Yılmaz, Emre Güner,İbrahim Öztaş, AK Parti akil adamı Sezgin Karayel ve yüze yakın genç katıldı.

Seyit Biriktir’in çağrısı ile bir araya gelen gençler, kahvaltı sonrası il başkanı Mustafa Keskin’i dinleme şansına sahip oldu.

Kahvaltı sonrası gençlere bir konuşma yapan İl başkanı Keskin, davasına sahip çıkan gençlere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, gençlere; “ Bundan sonra Akçakoca ilçe teşkilatının yol haritasını hep birlikte inşa edeceğiz “ sözü verdi.

Akçakoca başta olmak üzere, Düzce ve ülke siyasetinin konuşulduğu toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.

AK davaya sahip çıkan gençleri bir arada görmekten  oldukça memnun olduğu gözlenen il Başkanı Keskin, toplantıyı organize eden Akçakoca Ordulular Derneği Başkanı Seyit Biriktir’e teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar
YEMEYE DEVAM YANİ