Back To Top
Yemenici ve Büyük İstifa Etti

Yemenici ve Büyük İstifa Etti

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -17.4.2019
Yemenici ve Büyük İstifa Etti
- A +

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatında yaprak dökümü… Alınan son dakika bilgisine göre, Necati Yemenici ile Orhan Büyük’ün yönetim kurulundan istifa ettikleri öğrenildi.

31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili bugüne kadar hiçbir açıklama yapmayan, seçim yenilgisiyle ilgili hiçbir değerlendirmede bulunmayan AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatında sarsıntı devam ediyor.

AK Parti kaynaklarından alınan son dakika bilgisine göre, Salı günü akşam saatlerinde toplanan Dergah Akça başkanlığında ki ilçe yönetim kurulu toplantısına katılan Orhan Büyük ile Necati Yemenici’nin, görülen lüzum üzerine istifa ettikleri öğrenildi.

İlçe başkanlığına istifa dilekçelerini veren Yemenici ile Büyük’ün talepleri,  ilçe yönetim kurulu toplantısında yıldırım hızıyla karara bağlandı.

Necati Yemenici ile Orhan Büyük’ün istifa talepleri oy birliği ile karara bağlanarak  yönetim kurulu kararı defterinde imzaya bağlandı.

Bilindiği gibi, Orhan Büyük ile Necati Yemenici, Cumhur İttifakı’nın diğer adayı Okan Yanmaz’ın aday tanıtım toplantısına katılmış ve bu durum başta Cüneyt Yemenici ile Dergah Akça’nın büyük tepkisine neden olmuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Dergah bey getirmedi mi bunları.O kimi istediyse o seçildi yönetime ve teşkilata.Zaten bu Parti'nin en büyük sorumlusu odur.Tercih ettiği insanlar.
Kalaka olmadıkları için kaç sene akp de çalışmış insanların arkasından oyunlar dönüyü şaşırmadık nolucaktı herşey cıkıcak piyasaya
yeni