Back To Top

AYAZLI SAĞLIK OCAĞI İÇİN İLK ADIM ATILDI

AYAZLI SAĞLIK OCAĞI İÇİN İLK ADIM ATILDI

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.4.2019
AYAZLI SAĞLIK OCAĞI İÇİN İLK ADIM ATILDI
- A +

AYAZLI MAHALLESİNE YAPILACAK OLAN SAĞLIK OCAĞI İÇİN YER TESPİTİ ÇALIŞMALARI YAPAN BAŞKAN YANMAZ MAHALLE SAKİNLERİYLE GÖRÜŞTÜ

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, belediye meclis üyeleri Kadem Direk, Ersin Gümüş, Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Kurt ve Ayazlı Dernek Başkanı Emre Yaman ile birlikte Ayazlı Mahallesi'nde yapılacak olan sağlık ocağı için yer tespiti yaptı. 

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve belediye meclis üyeleri Kadem Direk, Ersin Gümüş, Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Kurt ve Ayazlı Dernek Başkanı Emre Yaman, Ayazlı Mahallesi'nde yıllardır ihtiyaç haline gelen ama gerçekleştirilemeyen sağlık ocağı için ilk somut adımı attı. Yanmaz ve beraberindekiler Ayazlı Mahallesi'nde yapılması planlanan sağlık ocağı için yer tesbiti yaptı. İlk incelemelere göre yukarı Ayazlı Mahallesi'nde Hamiyet Sevil İlköğretim Okulu yanında bulunan bölgenin, yapılacak olan sağlık ocağı için uygun olduğu görüşüne varıldı. Belediye meclisinde gündeme taşınacak konu ilerleyen günlerde netlik kazanacak. 

Yapılan yer tespitinin ardından Ayazlı Derneği'ne ziyarette bulunan Yanmaz ve beraberindeki heyet, Ayazlı Mahallesi'nde ihtiyaç haline gelen sağlık ocağı ile ilgili yer tespitine başladıklarını dernek üyelerine ve yönetim kuruluna anlattı. Konuyu kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturacakşarını dile getiren Başkan Okan Yanmaz, Ayazlı Mahallesi'nde sağlık ocağı sorununun öncelikli olarak ortadan kaldırılması gerektiğini söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.