Back To Top
Eşini öldürüp ormanlık alana attı, polise ‘eşim kayıp’ dedi

Eşini öldürüp ormanlık alana attı, polise ‘eşim kayıp’ dedi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -11.4.2019
Eşini öldürüp ormanlık alana attı, polise ‘eşim kayıp’ dedi
- A +

 Zonguldak’ta boşandığı eşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren ve polise de ‘eşim kayıp’ başvurusunda bulunan M.D., polis tarafından yakalandı. 

İddiaya göre; Karaelmas Polis Merkezine başvuran M.B. (41) yakın zamanda boşandığı karısı D. Ç.’nin(40)  2018 Ağustos ayında ‘Ankara iline gidiyorum’ diyerek evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alamadığını belirterek polise kayıp başvurusunda bulundu. 

Zonguldak Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kayıp D.Ç.’nin bulunması için arama çalışması başlattı. D.Ç.'nin öldürülmüş olabileceği hususunda bir takım deliller elde edilmesi üzerine Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Cinayet Büro Amirliği tarafından yürütülen soruşturmada  Kayıp başvurusunda bulunan eski koca M.B. ve M.B.’nin aile bireylerinden H.V.(40) Y.B.(68), T.B.(22) ve G.B.(19) gözaltına alındı. Koca M.B., emniyetteki ifadesinde eşini ormanlık alana götürdüğünü ve kendisini aldattığı için öldürdüğünü itiraf etti. Polis, olay yerinde yaptığı incelemede D.Ç.’nin öldürüldüğü yönünde deliller tespit etti. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni