Back To Top
Halkın Büyük Tepkisine Rağmen Cüneyt Yemenici’den Skandal İmza

Halkın Büyük Tepkisine Rağmen Cüneyt Yemenici’den Skandal İmza

 - 16 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.4.2019
Halkın Büyük Tepkisine Rağmen Cüneyt Yemenici’den Skandal İmza
- A +

 Akçakoca Belediyesi eski Başkanı Cüneyt Yemenici’nin, seçimlerden 2 gün önce, işadamı Selahattin Güçlü’ye ait Esentepe kordon bölgesinde ki arsalara inşaat izni verdiği  ortaya çıktı.

Bir önceki belediye hesapları meclis üyelerince ibra edilmeyen Akçakoca Belediyesi eski başkanı Cüneyt Yemenici’nin, Akçakoca’da yaşayan vatandaşların nefes aldığı Kordon bölgesini yapılaşmaya açtığı anlaşıldı.

Bir yıl önce, Esentepe Kordon  bölgesinde oturan duyarlı vatandaşların öncülük ettiği, Denize Açılan Penceremi Kapatma “imza kampanyasında toplanan binlerce imza üzerine, o dönemde  geri adım  atan Cüneyt Yemenici, seçimlere 2 gün kala, Güçlü İnşaata ait arsalara  inşaat  yapma ruhsatı verdi.

29 Mart 2019 Cuma günü, Cüneyt Yemenici tarafından imzalanan 2019 / 60 ve 61 nolu Yapı Ruhsatlarında Esentepe Kordon boyunu tamamıyla kapatacak şekilde 7 katlı konut yapma izni verdiği anlaşıldı.

Bir yıl önce, ‘’Akçakoca ses ver,Esentepe kordonda denizimi kapatma,katlı bina istemiyoruz’’ diyen Akçakocalıların, AK Parti Belediye başkan adayı eski başkan Cüneyt Yemenici’nin, Akçakoca’ya attığı son dakika golüne nasıl bir tepki vereceği bilinmezken, gözler, mazbatasını alarak göreve başlayan Belediye başkanı Okan Yanmaz’a çevrildi.

Yorumlar

Yorumlar
İşte beka beka dedikleri bu! Ama Allah bekalarını verdi!
seçmen 10.4.2019 - 09:00:28
Boğazında kalsın cüneyt yazıklar olsun
HEYY EDİTOR 10.4.2019 - 01:29:01
YORUMLAR ZÜLFÜ YARE DOKUNUNCA YAYINLAMA :) SEN OKUYOSUN DİYE YAZIYORUM... İLERDE YANMAZA KIZARSAN :) YORUMLARI YAYINLA :) GEÇMİŞE YÖNELİK...
Bunu yaptıysa gerçekten yaziklar olsun (:::
Aslanım orada hemen yan tarafta zaten boylu boyunca binalar var 6 7 katlı polemik yapma işgüzar
Seçilemiyeceğini anlayınca yangındam mal kaçırmış resmen... bunun hesabını birilerinin sorması lazım.
Hayatınız yalan. Bir haber yaparken tüm yönleri ile objektif yorum yapın. Buraları imara kim açmış ve burada denizi kapatan binaları kim yapmış önce bunun haberini yapın. Burayı satın alan firma imarlı olduğu için bu kadar para vermiş. Uygun ruhsat ile bina yapabilir. Delikanlı iseniz bu yorumu yayınlayın.
Büfenin yapılmaması içinde imza toplanmıştı yaptılar. Konutta yaparlar kimse kimseyi düşünmüyor!
Arkadaş siz nasıl bir haber sitesisiniz. Hayatınız taraflı olmak. Burayı imara kim açmış, o bölgede denizi kapatan binaları hangi inşaat şirketi yapmış birazda bunlardan bahsedin. İmara açık bir yere uygun olan ruhsata izin verilir. Adamlar buraya imarlı olduğu için para vermiş yatırım yapmış.
9.4.2019 - 20:37:04
5 yıl boyunca “ Allah korkusu var bende ” deyip durdun . Gördük senin Allah korkunu !
Bu son dakika GOLÜ iptal et sayın YANMAZ ve Akçakoca tarihine geç.Oradanda seni kolay kolay bu halk desteği varken kimse indirmez.Hadi bakalım .YEMENİCİ SEÇİMİ KAYBEDECEĞİNİ ANLAYINCA BİR KİŞİYİ MEMNUN EDECEM DERKEN TÜM AKÇAKOCA HALKINA İHANET ETMİŞTİR.Tarih bunu unutmayacak.İl geldiğinde Çuhallıdaki OTELE imtiyaz sağlamıştı.Giderayakta yaptığı ortada.Kime hizmet ettiği belli.Akçakoca halkı zaten sandıkta gerekli cevabı verdi.O bundan böyle ilaç kutularıyla meşgül olsun.
Bunada cevap ver Facebook dan pinokyo . Çarşıda her zamanki maskeni takıp , masum çocuğu oynayıp helallik istemekle kandıramazsın bizleri.
Bu kırk haramilerin “” MEMLEKETE İHANETTEN “” yargılanması lazım ya ........dur bakalım......
AHH KEŞKE 9.4.2019 - 19:30:18
BABA YANMAZ ZAMANINDA DA BU DUYARLIK OLSAYDI... SAYIN YANMAZ O BİNALARI KORDONUN İLERİSİNE YAPMAZDI...
AKÇAKOCALI 9.4.2019 - 18:59:19
HADİ YANMAZ Büyüklüğünü göster halkın önünde kahraman ol ve bu ruhsatı iptal et.Demek ki seçimi kaybedeceğini anladı ruhsatı verdi.Allah senin iki yakanı bir araya getirmesin YEMENİCİ sen Akçakoca hainisin.Bu kara leke sana yeter.Çuhallıda da otele verdin .Artık senin bu kara leken kolay kolay temizlenmez.Bir düşün bakalım seçimi neden kaybettin.İşte böyle BETON LOBİLERİNE teslim olursan sonun böyle olur.
Bu kırk haramilerin “” MEMLEKETE İHANETTEN “” yargılanması lazım ya ........dur bakalım......
yeni