Back To Top
BAŞKANLIK İÇİN AK PARTİ’DE 3 İSİM ÖNE ÇIKIYOR…

BAŞKANLIK İÇİN AK PARTİ’DE 3 İSİM ÖNE ÇIKIYOR…

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.4.2019
 BAŞKANLIK İÇİN AK PARTİ’DE 3 İSİM ÖNE ÇIKIYOR…
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanlığı seçimlerinin faturası, Dergah Akça başkanlığındaki AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatına kesiliyor.

31 mart Pazar günü yapılan seçimlerde, belediye başkanlığını büyük fark yiyerek Okan Yanmaz’a kaptıran AK Parti, Akçakoca ilçe teşkilatında büyük bir revizyona gideceği öğrenildi.

Seçim yenilgisinin tek sorumlusu oldukları iddia edilerek günah keçisi ilan edilen Dergah Akça ve yönetim kurulu üyelerinin dedikodulardan çok rahatsız oldukları için il yönetimine istifalarını sundukları öğrenilirken, il yönetiminin Akça sonrası ataması yapılacak ilçe başkanı  arayışına başladığı ileri sürüldü.

AK Parti kaynaklarından edinilen son dakika bilgisine göre,  ilçe başkanlığı için 3 ismin öne çıktığı konuşulmaya başlandı.

Bu isimler işadamı Esvet Sarıoğlu,işadamı  Gökhan Solak ve Kızılay Akçakoca şube başkanı Özkan Öztürk.

Adı geçen 3 ismin yoğun bir kulis faaliyeti içinde olduğu ileri sürülürken, seçim yenilgisi sonrası büyük bir moral bozukluğu yaşayan ilçe teşkilatını herkesin üzerinde mutabık kalacağı  ağabey mertebesinde ki ismin  bir araya getirebileceği ise kulislere yansıyan son dakika bilgileri arasında yer alıyor.

Yorumlar

Yorumlar
Gökhan Solak kardeşim yakışır oraya bence
adaylara bak, başka kimse yok mu? Bunların hiçbiri yaraya derman olmaz.
EVET TAMDA ABİ GİBİ İSİMLER BÜYÜK BİR COŞKU GETİRİR BU İSİMLER EMİN OLUN DİĞERLERİNİN DE BİR İSMİ VAR TAMAM ÖZKAN ÖZTÜR KİMDİR BÖYLE ÖZENSİZ EMRİ VAKİ KİŞİLERİ PART BAŞINA GETİRMEYE DEVAM EDİN BİTİRİN PARTİYİ İYİCE AKILLANILMAMIŞ HALA
yeni