Back To Top
Ayazlı Muhtarı Ali Kurt, Destek Verenlere Teşekkür Etti

Ayazlı Muhtarı Ali Kurt, Destek Verenlere Teşekkür Etti

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.4.2019
 Ayazlı Muhtarı Ali Kurt, Destek Verenlere Teşekkür Etti
- A +

6 adayın yarıştığı Akçakoca Ayazlı  Mahallesi muhtarlığına seçilen Ali Kurt,  seçim sürecine dair bir teşekkür mesajı yayınladı...

Pazar günü yapılan seçimlerde, aldığı 734 oy ile en yakın rakibine 334 oy farkı atarak,  Ayazlı halkının büyük bir desteği ile mahalle muhtarı seçilen Ali Kurt, kendisine güvenerek destek verenlere teşekkür etti.

Kurt  yayınladığı mesajında;

''Yoğun tempolu bir seçim sürecini daha geride bırakmış bulunuyoruz.  Ayazlı  Mahallesi Muhtar adayı olarak girmiş olduğumuz bu seçimde, seçmenlerimizin güven ve teveccühlerini kazanarak büyük bir farkla seçimi kazanmış bulunmaktayım.

31 mart Pazar günü yapılan bu demokrasi yarışında bana destek veren tüm hemşehrilerime, kıymetli oyları ile bize teveccüh gösteren Ayazlı  halkına ve bizimle bu güzel yarışta centilmence yarışan muhtar adaylarımıza teşekkür ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019 Mahalli İdareler Seçim sonuçlarının şahsım ve heyetim adına; Ayazlı  halkına hayırlı olmasını temenni ediyor. Seçimi kazanan diğer mahalle- köy  muhtarlarımızı da tebrik ediyorum''

AYAZLI’DA, OYLARIN DAĞILIMI ŞÖYLE OLDU

Ali KURT:               734

Turgay ÇAKMAK: 400

Özcan SARI:         367

Fahriye DİREK:    243

Zafer KOÇ:          238

Selçuk GÜVEN:    88

Yorumlar

Yorumlar
Halkımızın bir çok iş ve diş ağrılarına derman olan ALİ KURT Bey kardeşimizi ailecek kutlar,değerli ekibiyle başarılarının devamını dileriz:)Kazım Secerli Ailesi,ANKARA'dan SLM:)
yeni