Back To Top
ÇUHALLI SAKİNLERİ TEKSTİL PAZARI İSTİYOR

ÇUHALLI SAKİNLERİ TEKSTİL PAZARI İSTİYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.4.2019
ÇUHALLI SAKİNLERİ TEKSTİL PAZARI İSTİYOR
- A +

VATANDAŞLAR OSMANİYE MAHALLESİNİN GÖZ BEBEĞİ OLAN ÇUHALLI ÇARŞISINA HAFTADA BİR GÜN TEKSTİL PAZARI KURULMASINI İSTİYOR

 Osmaniye Mahallesi sakinleri, uzun süredir ilgilenilmeyen Çuhallı Çarşısının canlandırılması için Belediye Başkanı Okan Yanmaz'dan çözüm bekliyor.

ÇUHALLI'DA HAFTADA BİR GÜN TEKSTİL PAZARI KURULSUN

Çuhallı çarşısının Akçakoca turizminin kalbi olduğunu söyleyen vatandaşlar,Türkiye'nin en uzun sahillerinden birine sahip olan Çuhallı Çarşındaki ekonomik hareketin arttırılması için yeniliklere ihtiyaç olduğuna dikkat çekti. Yaz aylarında birçok turistin gelmesine rağmen Akçakoca'nın pastadan yeteri kadar pay alamadığını söyleyen Osmaniye Mahallesi sakinleri en azından haftada bir gün "Tekstil Pazarı" kurulmasının bölgeyi canlandıracağını düşünüyor. 

ÖNCELİK AKÇAKOCALILARA VERİLSİN

Çuhallı Çarşısında kurulacak tekstil pazarının Akçakoca'nın ekonomik durgunluğuna nefes aldıracağını söyleyen vatandaşlar, tekliflerinin hayat bulması halinde önceliğin Akçakocalılara verilmesini talep ettiler. Vatandaşlar; "eğer belediyemiz tekstil pazarı önerimizi uygun bulursa bir çok vatandaşımıza ek gelir olur, burada özellikle işsiz gençlere stand yeri sağlanması bir ölçüde onları ekonomik olarak da rahatlatacak, ilçemize gelen turistlerin de keyifle alışveriş yapmasını sağlayacaktır" diyerek Başkan Yanmaz'dan bu konuda girişimde bulunmasını istedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni