Back To Top
AKÇAKOCALI VETERANLAR DESTEK BEKLİYOR

AKÇAKOCALI VETERANLAR DESTEK BEKLİYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.4.2019
AKÇAKOCALI VETERANLAR DESTEK BEKLİYOR
- A +

 Türkiye Veteranlar Batı Karadeniz grubunda mücadele eden temsilcimiz Akçakocaspor Veteranlarspor takımı grubundan çıkmayı garantiledi. Temsilcimiz, Antalya'da yapılacak olan grup mücadelelerine katılmak için maddi sıkıntıyı aşmak amacıyla arayışlara başladı. Bu maddi imkan sağlanırsa temsilcimiz Antalya'ya gidecek.

Düzce ilini Batı Karadeniz Veteranlar ve masterler futbol liginde temsil eden Akçakoca Veteranlar takımı, Antalya ilinde yapılacak olan yarı final maçlarına gitmek için maddi destek bekliyor..2018-2019 futbol sezonunda Batı Karadeniz grubunu 5. sırada bitirmeyi ve bir üst tura çıkmaya garantileyen temsilcimiz, Antalya ilindeki şampiyona için maddi imkanlara ihtiyaç duyuyor. Bu rakam en az 30 bin TL’ye. Bunun için sponsorlar ve takıma sahip çıkacak iş adamları aranıyor.

DÜZCE İLİNİN TAKIMIYIZ DESTEK BEKLİYORUZ.

Akçakoca Veteran futbol takımının Düzce ilini temsil ettiğini belirten takımın kurucusu  ve antrenörü olan Erkin Gündoğan Düzce ve Akçakoca’dan destek beklediklerini belirterek, ” 2 sezondur ilimize Veteranlar Futbol Ligi'nde başarı ile temsil ediyoruz..Ligin bitimine 1 hafta kala bir üst tura çıkmaya garantiledik..Gelecek hafta ligdeki son maçımızı grup lideri Bartın Şehit Akyer takımı ile yapacağız. Bu maçın ardından Antalya ilinde yapılacak olan finallere gitmek istiyoruz. Yaklaşık 1 hafta sürecek olan finaller için en az 30 bin liraya ihtiyacımız var. Biz ligde zaten kendi imkanlarımız ile mücadele ediyoruz. Belediyelerimizden, iş adamlarımızdan ve sivil toplum kuruluşlarından destek bekliyoruz. Destek bulamadığımız takdirde finallere gidemeyeceğiz. Bu konuda sponsor desteğini ihtiyacımız var." dedi.

 SEÇİM DOLAYISI İLE MAÇ YAPMADILAR.

Akçakocaspor Veteranlar, yerel seçimler nedeniyle bu hafta sonu karşılaşma yapmadı. Temsilcimiz Akçakoca Veteranlarspor,  gruptaki son karşılaşmasını 6 yada 7 Nisan tarihinde grubun lideri Bartın Şehit Uğur Akyer takımı ile oynayacak ve ligi bitirecek.

 2018-2019 SEZONUNDAKİ RAKİPLERİMİZ 

Akçakoca Veteranlar takımı 2018-2019 sezonunda Batı Karadeniz grubunda Öksüz Yap Devrek Veteranlar, Bartın Şehit Uğur Akyer Veteranlar, Kastamonu Masterler ve Veteranlar, Çaycuma Veteranlar, Çankırı Belediyespor Veteranlar, Karabük Yaşa ve Yaşat Veteranlar, ve Karadeniz Ereğli Veteranlar takımları ile mücadele etti.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni