Back To Top

Bozkurt işaretli provokasyon... Kaynaşlı'da neler oluyor?

Bozkurt işaretli provokasyon... Kaynaşlı'da neler oluyor?

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.4.2019
Bozkurt işaretli provokasyon... Kaynaşlı'da neler oluyor?
- A +

 Kaynaşlı ilçesinde kendilerinin AK Parti’li olduğunu iddia eden 4 kişi, seçimlerin kaybedilmesine neden olarak gördükleri AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir aleyhine  astıkları pankart tepkiye neden oldu. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin  Kaynaşlı'da  yaşanan pankart olayı ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu. Keskin, "Hem eylemi, hem de yapanları, yaptıranları şiddetle kınıyoruz."

dedi.

Olayın sosyal medyada paylaşılması ile birlikte yapılmak istenen provokasyona tepki gösteren vatandaşlar ile, Milletvekili Keşir’e haksızlık yapıldığını düşünen sosyal medya kullanıcıları, Düzce’de İlk defa bu kadar aktif vekil gördüklerini söyleyerek, seçim kaybetmenin faturasının Ayşe Keşir’e kesilmesini aymazlık olarak değerlendirdiler.

Üstgeçide pankart asanları Kaynaşlılı olarak görmediklerini söyleyen vatandaşlar, “ Ayşe Keşir hanım Düzce’ye güzel hizmet sağlarken teşekkür etmeyenler şimdi laf kalabalığı yapmakta”  …Kazandığımız takdirde tebrik etmeyenler şimdi karalama politikasın girdi, her zaman partimizin de vekillerimizin de arkasındayız yapılanlar hizmetler çalışmalar ortada nankörlüğe gerek yok her zaman daima ondan faturayı Ayşe hanıma kesmeye çalışıyorlar iyi ki varsın Ayşe Keşir sen Düzce’de olmaya devam et. En önemlisi ulaşılabilirsin her zaman Düzce’nin Ablası” yorumunda bulundular.

Sosyal medyada paylaşın fotoğraflara bakıldığında, pankart asanların bozkurt işareti yaptığına dikkat çeken vatandaşlar, yapılan eylemin Cumhur İttifakı’nın ruhuna aykırı olduğu yorumunda bulundular.

il başkanı Keskin'den sert açıklama

 Öte yandan, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin  Kaynaşlı'da  yaşanan pankart olayı ile ilgili yazılı basın açıklamasında bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin açıklamasında "Kaynaşlı’da  gerçekleşen pankart asma olayında, Cumhur İttifakı, partimizi ve milletvekilimizi hedef alan provokatif  bir eylem yapılmıştır. 

Ak Parti Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi ve Düzce Milletvekilimiz olan Sayın Ayşe Keşir hanımefendinin isminin de bulunduğu bu pankart da yazılı olanlar ve yapılan haber içerikleri hiçbir şey gerçeği yansıtmamaktadır.

Tüm ilçelerimizde aday belirleme sürecinde her zaman partimizde ortak akılla hareket edilmiş olup, tüm kademelerin görüşleri alınmıştır. Tek başına hiç kimse söz sahibi olmamıştır.

Bu asılan pankart her şeyden önce bir kadına yapılan hakaretin yanında Partimizin aday belirleme sürecine de yapılan bir haksız ithamdır. Hem eylemi, hem de yapanları, yaptıranları şiddetle kınıyoruz."dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.