Back To Top

Akçakoca’da birlik tablosu…

Akçakoca’da birlik tablosu…

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.3.2019
Akçakoca’da birlik tablosu…
- A +

 Akçakoca ilçesinde Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hakan Direk,31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği Sevgi ve Hoşgörü mitingine tüm Akçakoca Belediye Başkan Adaylarını davet etti.

Direk, yaptığı açıklamada, seçim dönemi boyunca kendisine gösterdikleri yakın ilgi dolayısıyla Akçakocalılara teşekkür etti.

Direk, “Seçim coşkumuzu büyük bir etkinlik ile taçlandıracağız. 31 Mart seçimlerinden hemen önce, 30 Mart Günü saat 16.00’da Akçakoca Cumhuriyet Meydanında Sevgi ve Hoşgörü Mitingi gerçekleştiriyoruz. Çocuk, genç, yetişkin olsun tüm Akçakoca ve çevre halkımızı Türk Bayrakları ile mitingimize davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Direk ayrıca, ilçede bulunan tüm siyasi parti adaylarını da mitingine davet etti. Bağımsız aday, “Tüm belediye başkan adaylarımızı halkımızı el ele selamlamak, birlik ve beraberliğimizi göstermek üzere Cumhuriyet Meydanına davet ediyorum” dedi.

Öte yandan Akçakoca Belediye Başkanlığına aday olan Okan Yanmaz, Fikret Albayrak, Cüneyt Yemenici’nin davete icabet edeceği öğrenildi. Adaylar Hakan Direk ile birlikte miting meydanında halkı selamlayacaklar. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.