Back To Top
Babasının Eve Kilitlediği Kızı İtfaiye Ve Polis Kurtardı

Babasının Eve Kilitlediği Kızı İtfaiye Ve Polis Kurtardı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -29.3.2019
Babasının Eve Kilitlediği Kızı İtfaiye Ve Polis Kurtardı
- A +

 Düzce’de babasının eve kilitlediği ve evde mahsur kalan kızı, intihar ihbarına giden Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ve polis kurtardı. Merdivenli itfaiye aracına binen polis,  balkonda bekleyen kızı alarak evden çıkarttı.

 Olay, Düzce’nin Aydınpınar Caddesi’nde öğlen saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre;  Bahar Şengül (18) isimli genç kız babasının kendisini eve kilitlemesi nedeniyle balkonda komşularından yardım istedi. Komşuları ise genç kızın intihar e3deceğini düşünerek itfaiye ekiplerine intihar ihbarı yaptı. İntihar vakasına giden İtfaiye ekiplerine durumu anlatan genç kız itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri genç kızı kurtarmak için çalışma başlattılar. Polis, itfaiyenin sepetli aracıyla genç kızın bulunduğu katın balkonuna çıkarak bir süre genç kızla konuştu. Daha sonra itfaiyenin sepetli aracına polis eşliğinde binen Bahar Şengül, aşağı indirilerek polis aracıyla Şehit Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Caner Polat, genç kızı kurtardıktan sonra itfaiye merkezine eve babası tarafından kilitlenen genç kızın kurtarıldığını anons ederek bilgi verdi.

 

Kaynak: İHA

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni