Back To Top
FARUK ÖZLÜ'YE DESTEK İÇİN GELDİ...

FARUK ÖZLÜ'YE DESTEK İÇİN GELDİ...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.3.2019
FARUK ÖZLÜ'YE DESTEK İÇİN GELDİ...
- A +

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce'ye gelerek halka seslendi. Erdoğan, seçimlerde herkesi oy kullanmaya davet etti.

Yerel seçimlere günler kala Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim mitingleri kapsamında Düzce'ye de gelerek yoğun bir katılımla Anıt Park'ta miting verdi. Erdoğan, sloganlarla alana çıktı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı miting alanında Erdoğan, Düzcelilere seslendi.

Düzce'nin depremlerde büyük yara aldığını belirten Erdoğan, "Depremlerde Düzce ağır yaralar aldı. Ben sizlerle gurur duyuyorum, size inanıyorum. Felaketin acı hatıraları hafızalarımızda hala kalsa da Düzce'de çalışmalarımız devam ediyor. Düzce'ye 6 bin 266 konutu hizmete açtık. Bugün artık bambaşka geleceği aydınlık bir Düzce var. Düzce yüzölçümüyle ülke genelinde 77. il olurken, nüfusuyla 15. sırada yer alıyor.. Düzce'de kentsel dönüşüm noktasında önemli çalışmalar yapacağız. Üniversitemiz sadece bölgede değil ülkede marka olma yolunda ilerliyor. Akçakoca'da yapacağımız devlet hastanesi yer sorunu çözdük inşallah yakında çalışmaya başlıyoruz. Akçakoca'da önemli çalışmalarımız olacak. Efteni Gölü, Kuş Cenneti projelerini başlattık. Yakın zamanda tamamlayacağız. İnşa edilen modern otogarla Düzce'nin bu sorunu çözülmüş olacak. Pek çok spor tesisini Düzceli gençlerin hizmetine sunacağız. Kuzey yolunun ikinci etabını da önümüzdeki günlerde yapacağız. Düzce'de yapacağımız daha çok işimiz olduğunu görün. Bakan olan arkadaşımızı bu göreve layık gördüysek bunun bir sebebi vardır. Düzce'de çalışmalar yapılacak. Düzcemizi daha ileri noktalara taşıyacağız. İlçe belediye başkanlarımızı rekor bir oyla göreve geleceğine inanıyorum. İnşallah Düzce, seçimlerde rekorlar kırmaya devam edecek." ifadelerini kullandı.

Yerel seçimlerde herkesin oy kullanması gerektiğini de belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına şu cümlelerle devam etti:

"Yerel seçimler çok önemli. Ülkedeki tüm vatandaşları mutlaka sandığa gitmeye davet ediyor. Milli iradenin teselli ettiği yer seçimdir, sandıktır. Kullanılmayan her oy, bu milletin ve devletin başına çorap örmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürmektir. Bizim gayemiz, AK Parti'nin kapısından yanlış insan girmemesidir ve bunu yapacağız. Düzce'de bütün ülke vatandaşlarına söz veriyorum. Milletimizin gönlünü kıran bizim gönlümüzü kırmış demektir. Kendini ulaşılmaz yapan herkes bizi de defterinden silmiş demektir. Bir AK Partili asla böyle bir yanlışa düşemez. Bizden aday olmayanların hiç olmayacak partilerden bizlerin karşısına çıktığını görüyoruz.  Seni aday yaparken iyiydi, aday yapmayınca ne oldu? Bir siyasi parti ilkeleriyle, prensipleriyle ayakta durur."

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni