Back To Top
BEŞYOL OKAN YANMAZ'I BAĞRINA BASTI...

BEŞYOL OKAN YANMAZ'I BAĞRINA BASTI...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.3.2019
BEŞYOL OKAN YANMAZ'I BAĞRINA BASTI...
- A +

 Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz Beşyol'da başkan gibi karşılandı.

Seçim çalışmalarında durmak bilmeyen Okan Yanmaz Beşyol ziyaretinde başkan gibi karşılandı. Beşyol sakinlerinin büyük bir kalabalıkla karşıladığı Okan Yanmaz duygusal dakikalar yaşadı.

Mahallelilere seslenen Yanmaz, "Burası benim baba ocağım. Sizlerin beni burada bu şekilde karşılamanız beni duygulandırdı. İnşallah, 31 Mart'tan sonra ben de sizlere layık bir şekilde hizmet edeceğim. Yönetmek için değil, hizmet için bu göreve talibim. Akçakocalılar'ın görmek istediği, hizmetkar, çalışan bir belediye için uyumayacağım, durmayacağım. 5 yılın sonunda karşınıza bugünkü gibi alnım ak çıkacağımın sözünü veriyorum" şeklinde konuştu. 

 

Okan Yanmaz'ın sözleri Beşyol sakinleri tarafından büyük alkış aldı. Toplantıda "Bu sefer Okan" sesleri yükseldi. 

Akçakoca için projelerini anlatan Yanmaz, "Akçakoca'nın artık durduğu yerde saymaktan vazgeçmesi gerekiyor. Bunun için, istihdamdan, turizme, üniversiteden, sosyal belediyeciliğe kadar bir çok projemiz var. Artık Akçakocalılar daha mutlu, huzurlu ve ekonomik açıdan daha rahat olacak. Çünkü biz kendimiz için değil, Akçakocamız için bu hizmete talip olduk." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Okan yanmaz da olmasa ne yazacaksiniz bu sitede merak ediyorum.herhalde secimden sonra okan yanmaz kaybederse siteyi kapatirsiniz
yeni