Back To Top
BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ...

BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ...

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.3.2019
BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ GÜNÜ...
- A +

CUMARTESİ GÜNÜ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI İÇİN DAVET ÇIKARAN OKAN YANMAZ

HAYDİ AKÇAKOCA, BU SEFER TAMAM!

Belediye Başkanlığı seçimlerinin en iddialı isimlerinden biri olan MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, Cumartesi  günü şehir meydanında Akçakoca Halkı İle buluşuyor. Cumartesi günü yapılacak merkez seçim bürosu açılışının bayram coşkusu içinde geçmesi bekleniyor.

Bundan önce yapılan bütün seçimlerde farklı farklı siyasi partilere oy vermiş insanları,‘ Bu Sefer Okan!’ sloganı ile, aynı çatı altında buluşturmayı başararak, Akçakocalıların büyük sempatisini toplayan Okan Yanmaz,  31 Mart Pazar günü yapılacak belediye başkanlığı seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Gittiği her seçim bölgesinde büyük bir ilgiyle karşılanan Okan Yanmaz’ın seçimin en büyük favorisi olarak gösteriliyor

VERECEĞİ MESAJLA HER KESİMİ KUCAKLAYACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı  Okan Yanmaz, 23 Mart Cumartesi günü, saat 14,00’de şehir meydanında yapacağı seçim bürosu açılışında, bütün Akçakocalıları kucaklayan  önemli açıklamalar yapacağı bilgisi paylaşıldı.

YENİ BİR BAŞLANGICA İHTİYACIMIZ VAR

 İş bulamadığı için başka şehirlere göç etmek zorunda kalan çocuklarımızın göç etmediği, gençlerimizin geleceğine umutla baktığı bir ilçe olmak için yeni bir başlangıca ihtiyacımız var diyen Okan Yanmaz, “ yeni bir başlangıç yapmak için halkımızdan destek istiyoruz”  dedi.

MHP adayı Okan Yanmaz son olarak, “ 23 Mart 2019 (Cumartesi Günü) saat 14,00 ‘de şehir meydanında yapılacak seçim bürosu etkinliğimize tüm halkımız davetlidir “ dedi.

Seçi bürosu davetine katılan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulacağı, seçim bürosu açılışına katılmak isteyen vatandaşlar için mahallerden ücretsiz servis aracı kaldırılacağı bildirildi.

Yorumlar

Yorumlar
Sayın YANMAZ sudan alınan haksız vergiden yapılacak açılışta bahsedersen iyi olur.
Mağdurlar 22.3.2019 - 17:08:56
Sayın YANMAZ Belediye tarafından şu anda abonelerden otursanda oturmasanda su kullansada kullanmasanda EVSEL ATIK adı altında haksız olarak alınan vergiyi kaldıracan mı.Allahtan revamı bu. Evde tahmini 6 ay oturulmamış sonra gelmişsiniz 1 ton su tüketilmiş 1 ton su 2 TL en fazla vergisiyle 3 Tl ödenecekken 30 TL para alınacak.Bu bir SOYGUN değilde nedir.Sayın YANMAZ bu konu ile ilgili düşüncelerin nedir.Şayet Başkan olursanız sizde böyle haksız yere vatandaştan para almaya devam edecekmisiniz.Sizden açıklama bekliyoruz.
Sana oy Moy yok
h.cumur 21.3.2019 - 10:15:16
yanmaza oy-moy yok. iş yapacak adam cüneyttir. oylarımız yine cüneyt başkana.
Bu SEFERDE CÜNEYT
yeni