Back To Top
YANMAZ'DAN ÇUHALLI OYLARINI YAKINDAN ETKİLEYECEK HAMLE

YANMAZ'DAN ÇUHALLI OYLARINI YAKINDAN ETKİLEYECEK HAMLE

 - 9 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.3.2019
YANMAZ'DAN ÇUHALLI OYLARINI YAKINDAN ETKİLEYECEK HAMLE
- A +

OKAN YANMAZ, DÜZCE MİLLETVEKİLİ ÜMİT YILMAZ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ÖZENSEL VE BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARIYLA BİRLİKTE KADİR PANDÜL'Ü ZİYARET ETTİ

 Akçakoca iş çevrelerinin yakından tanıdığı hayırsever işadamı Abdülkadir Pandül bugün bürosunda MHP heyetini ağırladı.

Ziyarete Okan Yanmaz ile birlikte Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İlçe Başkanı Mustafa Özensel'in yanısıra belediye meclisi adayları Şenol Yazgan, Hakan Öztaş ve Sinan Akın'da eşlik etti.

Daha önce BU SEFER OKAN demişti

Çuhallı çarşısının yakından tanıdığı, sevgi ve saygı duyduğu işadamı Abdülkadir Pandül geçtiğimiz günlerde MHP adayı Okan Yanmaz'a açık destek verdiğini medya kanalıyla Akçakoca kamuoyuna ilan etmişti.

ÇUHALLI OYLARINI YAKINDAN ETKİLER

Bugünkü ziyaretin destekleri için teşekkür mahiyetinde gerçekleştirildiği belirtilirken, Pandül İnşaat'ın sahibi Abdülkadir Pandül'ün Yanmaz' a seçimlerde olumlu katkısı olacağı kulislerde konuşulan konular arasında.

Yorumlar

Yorumlar
NEECDET ÇAKIR 26.3.2019 - 11:03:42
DAMAT, KOLAY GELSİN BAŞARILARI NIN DEVAMI DİLEĞİYLE HAYIRLI İŞLER
Pandul'un ne etkisi olacak? Ancak olumsuz etkisi olur. Evi zamanında yapmıyor, yapmadığım her ay için kiranızı vereceğim diyor. Kira falan vermiyor. Komik olmayın, Pandul'un tabanda olumlu bir etkisi yok.
Ne farkeder 20.3.2019 - 00:47:35
Bütün haberlerinizde beton lobisi cüneytin arkasında derken neyi kastediyorsunuz anlamadım. Birçok müteahhit okanı destekliyor aleni. Hatta betonu satanlar en başta..!
EYY PANDULLL 19.3.2019 - 18:58:58
BUGÜNDE CÜNEYT'LE BİRLİKTE BAKANI KARŞILADI :) TERS KÖŞE OLMAYIN...
Okan adam artık Akçakocada inşaat yapmayacam demişti.Cüneyt ne yaptıysa yada başkaları.Acaba neden Akçakocada inşaat yapmayacaktı.Yarattığı bidünya mağdur var.İyi referans bırakmamış olabilir mi.Ama sen Başkan olursan belki fikrini değiştirir.Belki de sen ikna edersin.O giderse büyük kayıp olur.
Kararsızdık belki bu sefer Okan diyecektik ailece hatta ve hatta 25 yada 30 kadar yakınlarımızla bu haber karşısında inanın fikrimiz değişti medet umulanlara bakın
Yanlış değerlendirme .Çuhallı oylarını öyle sanıldığı gibi etkilemez aksine oy kaybettirir.Bakın bakalım söz konusu zat ne kadar mağdur yaratmıştır.Öyle Ramazanda pilav dağıtmakla olmuyor bu işler bi kamuoyu araştırması yapın bakalım kaç kişi memnunum diyecek.Milletin bedduası var ahı var .İşi yaparsın işin sonunda herkesle helalleşirsin .Acaba öyle mi olmuştur.Şimdi Okana destek olacaktık lakin kimlerden medet umuyorsunuz
osmaniye 19.3.2019 - 16:17:13
çuhalılıda zaten pandulun ağzına bakıyordu.......tövbe, tövbe. oylar albayrak a.
osman akar 19.3.2019 - 16:00:13
pandul önce kendini kurtarsın.yine betona boğacak akçakocayı herhalde. akçakoca da seçim bitti.siz gezin boşa. hayırlı olsun cüneyt başkanım.hedef 2023.
yeni