Back To Top
Akçakocaspor işi zora soktu..

Akçakocaspor işi zora soktu..

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.3.2019
Akçakocaspor işi zora soktu..
- A +

 Düzce Süper Amatör ligde haftanın karşılaşması olarak lanse edilen maçta Akçakocaspor ile Cumayeri Belediyespor takımları karşı karşıya geldiler.Bu zorlu maçı kazanan Deplasman takımı olan Cumayeri Belediyespor oldu.

Cumayeri Belediyespor takımı son dakikada bulduğu gol ile Bölgesel lige Yükselme baraj mücadelesi için iddiasını devam ettirdi. Akçakoca stadında oynanan karşılaşmaya ev sahibi Akçakocaspor ve Cumayeri Belediyespor takımları iddialarını devam ettirmek için çıktılar. İlk dakikalardan itibaren başlayan karşılıklı ataklardan forvet elemanları gol bulamadılar ve ilk devre 0-0 sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci devresine iki takımda sonucu lehine çevirmek için çıktılar.Yine büyük bir mücadele yaşandı.İki takımda beraberliğin kendileri için zirve yarışından kopmak olduğunu çok iyi biliyordu fakat bir türlü beklenen gol gelmedi. Karşılaşmanın bu skor ile bitmesi beklenirken 90+3 dakikada gelişen misafir takım atağında adeta altın değerinde olan gol geldi.

Bu dakikada gelişen atakta Aras attığı gol ile takımının yarışa devam ettiğini adeta haykırdı ve Cumayeri Belediyespor Deplasmanda adeta altın bularak evine döndü Gelecek hafta Cumayeri Belediyespor takımı grubun lideri olan BeyköyBelediyespor takımını evinde ağırlayacak.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni