Back To Top

20 YILDIR AKÇAKOCA'DA HAYAL SATIP DURDULAR

20 YILDIR AKÇAKOCA'DA HAYAL SATIP DURDULAR

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -16.3.2019
20 YILDIR AKÇAKOCA'DA HAYAL SATIP DURDULAR
- A +

 Akçakoca ilçesinde, Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hakan Direk, 31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmalarında ezber bozmaya devam ediyor. Direk, bu sefer de seçim şarkısı ile de gündeme oturmayı başardı.

Akçakoca Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hakan Direk projeleri ile güçlü rakiplerine taş çıkarmayı sürdürüyor. “Her evden 1 Oy” sloganıyla yola çıkan Direk nedeniyle Akçakoca’da gündemi belirleyen üç aday değil, 4 aday konuşulmaya başlandı.

Belediye otobüslerini ücretsiz, evlere suyu aylık 1 TL yapacağını, Aile Danışma merkezi ile ailelere manevi destek sağlanacağını belirten Direk diğer önemli projeleri ile de göz dolduruyor.4 T Projesi ile Tarımdan Teknolojiye, Turizmden Ticarete birçok alanda hızlı kalkınma projeleri ile adından söz ettiriyor.

“DİK OY’LA AKÇAKOCA” İLE BİRİNCİ

Projelerinin yanı sıra azmi, çalışkanlığı ile gençliğe ilham olan Direk, ünlü internet platformu onedio.com da DİK OY'LA AKÇAKOCA sloganı ile 1. oldu. 150 bin okuma ile Akçakoca'nın ismini duyurdu. Direk’in seçim şarkısı da Akçakoca’da gündem yarattı.

Direk, gazetecilere yaptığı açıklamada. “Ekonomik anlamda hane hane kazanç sağlamayı hedefliyoruz. Kültür, sanat, spor ve turizmde önemli atılımlar yapıp. Akçakoca halkı ile Sevgi ile bütünleşip, Akçakoca'yı Kuzeyin Yıldızı yapmak istiyoruz. O yüzden Her evden en az 1 oy deyip, Dik Oy'la Akçakoca diyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
Çok süper ya
yeni