Back To Top
VEKİL TAKVİYELİ YANMAZ’A SEVGİ SELİ

VEKİL TAKVİYELİ YANMAZ’A SEVGİ SELİ

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.3.2019
VEKİL TAKVİYELİ YANMAZ’A SEVGİ SELİ
- A +

 Bu Sefer Okan! Sloganı ile seçim kampanyasına start vere MHP adayı Okan Yanmaz’a vatandaşların artan ilgisi her geçen gün çığ gibi büyüyor.

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz bugün Akçakoca esnafını ziyaret etti. Ziyarette MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, parti meclis üyesi adayları ve parti kadın kolları üyeleri de vardı.

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yanmaz, bugün Akçakoca esnafını ziyaret etti.

Okan Yanmaz'ın esnaf ziyaretleri sırasında sıcak karşılandığı gözlenirken, Akçakocalı esnaf da Yanmaz'dan beklentilerini dile getirdi. Esnafın kazancını arttırmak için belediyenin atması gereken adımların hassas olduğunu dile getiren Yanmaz, "Esnafımızın daha çok kazanması için bir çok projemiz var. Öncelikle Akçakoca'da birliği sağlayacak adımlar atacağız. Akçakocalılar ve Akçakoca'yı ziyaret eden misafirlerimizin hemen hemen bütün ihtiyaçlarını Akçakocalı esnafla karşılayacağını hepimiz biliyoruz. Biz belediye olarak esnafa, hizmet noktasında gereken bütün kolaylıkları sağlayacağız. Çünkü bizim esnafa sağladığımız kolaylık, esnafımızın daha sağlıklı ticaret yapmasını sağlayacaktır." Şeklinde konuştu.

Akçakoca esnafının Yanmaz'ın esnaf için söylediklerinin kendileri adına umut verici olduğunu, birlik kurulduğu zaman rekabetin de daha pozitif hale geleceğini dile getirdikleri gözlendi.

Bugün yapılan ziyaret sırasında, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın da bulunmasından Akçakocalı esnaf memnun olduklarını, Düzce milletvekilinin Akçakocalıların sorunları ile yakından ilgilenmesinin kendileri adına memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Yorumlar

Yorumlar
H.Z. 17.3.2019 - 13:20:00
BENİM VEKİLİM GÜLEN YÜZÜ YETER .BU VEKİLDE BİR NE KİBİR NE USTEN B AKMA H,İÇ BİR EGOSU OLMAYAN BİR VEKİL. BİRDE AKP VEKİLLERİNE BEKIN ŞİMDİYE KADAR YANINA YANAŞAMADIZ DIK .BU VEKİL FARKLI ONUN GÜLEN YÜZÜ YETER.HARBİDEN BU SEFER OKAN HERZAMAN OKAN....
Son 1 ay kala yapilan bir siyaset samimi gozukmuyor. Gecmiste olan secimler bittiginde ortalikta kimse yok Secim basladi ortalik kalabalik herkes meydanlarda
ÇUHALILI 15.3.2019 - 19:56:41
VERİN GAZI HADİ BAKALIM AKÇAKOCA TV
yüksel 15.3.2019 - 16:35:36
sarı çizmeli gümbür gümbür geliyor akçakoca bu seferde okan yanmaz diyecek 2019 senesi bitmeden Akçakocada büyük değişimlere imza atacak herkesle dost herkesle kardeş arkadaş ADAM GİBİ ADAM OKAN YANMAZ
İSMAİL SARI 15.3.2019 - 16:06:52
aday yanlış olunca, takviye bir işe yaramayacak..... banko cüneyt.
hasan acar 15.3.2019 - 16:01:51
mhp ye lafımız yok, eyvallah...ama oyumuz cünyt e. başkan cüneyt. başka türlü akçakoca ya yazık olur..........
okan beyin başka takım elbisesi ile kravatı yok mu acaba. yoksa uğur mu belledi bu kombini
yeni