Back To Top

FUHUŞ ÇETESİNE OPERASYON

FUHUŞ ÇETESİNE OPERASYON

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.3.2019
FUHUŞ ÇETESİNE OPERASYON
- A +

 Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin 1 aydır takip ettiği fuhuş çetesini çökertti. Yapılan operasyonda 3’ü yabancı uyruklu kadın 8 kadını fuhuşa sürüklediği tespit edilen 4 erkek şahıs yakalandı. Şahısların adliyeye çıkarılması sırasında ise yakınları gazetecilere saldırdı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri yaklaşık 1 aydır şehir merkezide fuhuş ve fuhuşa aracılık ettiği belirlenen 12 şahsı takibe aldı. Yapılan fiziki ve teknik takip sonrası para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği tespit edilen yabancı uyruklu olan D.Z, M.A, A.S ile Türk D.D, K.L, M.O, H.U ve H.H’yi yakaladı. Yapılan soruşturmada kadınları fuhuş yapmaya zorlayan ve yer temin ettiği belirlenen Çağdaş B., Ali K., Cüneyt Y. Ve Şafak S. yapılan operasyonla yakalanarak göz altına alındılar. Göz altına alınan kadınlar zührevi hastalıklar hastanesine sevk edilirken diğer şahıslar ise Düzce Adliyesi’ne çıkartıldılar.

Şahıslar adliyeye çıkartılırken yakınları ise görüntü almak isteyen basın mensuplarına saldırdılar. Şahısların yakınları polislerin araya girmesi ile adliye önünden uzaklaştırıldılar.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni