Back To Top
AKÇAKOCA GENELİNDE 'BU SEFER OKAN' SEFERBERLİĞİ...

AKÇAKOCA GENELİNDE 'BU SEFER OKAN' SEFERBERLİĞİ...

 - 13 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.3.2019
AKÇAKOCA GENELİNDE 'BU SEFER OKAN' SEFERBERLİĞİ...
- A +

31 MART YEREL SEÇİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALAR HIZLANIRKEN MHP LİSTESİNDEN BELEDİYE MECLİS ADAYI OLAN HANİFE PAZVANT TETİK, EKİP ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE  ANKARA ( FLAMİNGO) CADDESİNDE KAPI KAPI DOLAŞTI...

Yerel seçimlere sayılı günler kala,  Belediye Başkanlığını favori ismi Okan Yanmaz başta olmak üzere, meclis adaylarının tamamı kendi seçim bölgelerinde yoğun çalışmalar yaptığı gözleniyor. Akçakoca'nın her gölgesinde bir birebir yapılan saha çalışması vatandaşın takdiridini topluyor.

HANİFE PAZVANT TETİK SIKI ÇALIŞIYOR, BÜLENT BİLGİN DESTEK VERİYOR

Yanmaz'ın listesinden Belediye Meclisine aday olan Hanife Pazvant Tetik'de diğer aday arkadaşları gibi bölgesindeki çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bir süredir ev toplantılarıyla yoğun bir programa giren Tetik, örnek bir seçim kampanyası yürütüyor. Güleryüzü ve nezaketiyle Osmaniye Mahallesi sakinlerinin taktirini kazanan Tetik, bugün Ankara Caddesini (Flamingo) tabir yerindeyse karış karış dolaştı. Vatandaşın belediyeden beklentilerini not alan Hanife Pazvant Tetik, ziyaret ettiği hemşehrilerinin desteğini istedi.

FLAMİNGO BU SEFER OKAN DİYECEK

Tetik, yaptığı açıklamada,  Flamingo semtinde Okan Yanmaz sevgisiyle karşılaştıklarına dikkat çekerken, "Ankara Caddesinde Okan Yanmaz'a sempati olduğunu gördük, konuştuğumuz kişiler Yanmaz'ı desteklediklerini söylediler, bizleri çok iyi karşıladılar. Allahın izniyle Flamingo semti 31 Mart'ta bu sefer Okan" diyecek şeklinde beyanda bulundu.

Hanife Pazvant Tetik’in seçim çalışmasına, AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Bülent Bilgin ekip arkadaşlarıyla birlikte destek verdi.

İLGİNÇ DİYALOĞ

Bülent Bilgin, Hanife Pazvant Tetik’in Flamingo caddesinde yaptığı seçim çalışmasına verdiği destek esnasında, AK Parti Belediye Meclis Üyeliği yapan Yahya Mat ile bir süre sohbet etti. İkilinin ayak üstü sohbeti uzun bir süre devam etti.

Yorumlar

Yorumlar
... 3/15/2019 -
Akpartinin siyaseti sayesinde bugünlerde populer olan biri geldigi yere tayyip erdoganin partisine zarar veriyor bu uzucu bu durum .
Okancı 15.3.2019 - 17:04:50
Kesin aldık gümbür gümbür geliyoz.
osmaniyeli 15.3.2019 - 12:07:24
Hanife Hanım'ın samimiyetine inanıyoruz kalbimiz sizinle başarılar.
bu sefer Okan 15.3.2019 - 12:05:04
Yahya Mat ''senin bunlarla ne işin var ?'' gibi bakmış :)) başka kimler var kimler (Bu sefer Okan)
pasaj 15.3.2019 - 12:02:36
Allah herkesin gönlüne göre versin Bülent Bilgin kim mi ? o gençlerin gönlünde taht kurmuş küçük şehrin büyük başkanı...
AKP li 15.3.2019 - 11:57:41
Bülent Bilgin AKP ye herşeyini verdi çocukluğundan bu yana sonuç kocaman bir HİÇ Bülent bugün eğer Okan Yanmaz'ın yanındaysa bu Başkan'ın ve yanındakilerin eseridir. böyle kıymetli bir değeri kaybettiler.
Salih Irmak 15.3.2019 - 10:44:32
Okan Yanmaz sonunda olacak abi, ümidini yitirme hizmet için geldiğini herkes biliyor. Sen başkan olmadan da Akçakoca ya çok şeyler yaptın, millet bunları görmüyor mü,
Zalım Sultan 15.3.2019 - 10:41:51
Ekip salam, alacaz kesin ya gümbür gümbür geliyoz, Akçakoca daha iyi hizmet görecek, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. MPH alacak belediye işi bizim işimiz. Bi Fikret zorlar onuda geceriz.
Vatandaş Musa 15.3.2019 - 10:36:13
Bilgin de varsa bu sefer akp alamaz, şimdiden hayırlısı olsun Okan bey alır, Fikret te güçlü geliye diyeler birde bunların hepsi Fiko dan korkuyomuş öyle konuşuyor millet, Okan alır gibi çok çalışiye
Cuhallı bey 15.3.2019 - 10:34:36
Helal olsun Okan abime tek geçerim başkası gelemez biz gazancuk. Heyt be abim benim adam gibi adam, duruşuna gurban.
cevat yazgan 14.3.2019 - 20:55:22
banko cüneyt...hayırlı olsun...
Taktir bizden calışmak sizden kızım bu sefer okan evladımız
Valla yahya abiye helal olsun oda okan dediya
yeni