Back To Top
OKAN YANMAZ'DAN TIP BAYRAMI ZİYARETLERİ

OKAN YANMAZ'DAN TIP BAYRAMI ZİYARETLERİ

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.3.2019
OKAN YANMAZ'DAN TIP BAYRAMI ZİYARETLERİ
- A +

 MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Akçakoca'da bulunan sağlık kurumlarını ziyaret etti. 

14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle bir dizi ziyaretlerde bulunan Okan Yanmaz sağlık kurumlarında çalışanlar, hastalar ve hasta yakınları ile istişarelerde bulunarak hediye ikram etti. 
 
"BELEDİYE OLARAK KAMU KURUMLARIYLA KOORDİNELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLİYORUZ"
 
İlçe Sağlık Müdürlüğü'nü ziyaret eden Yanmaz, burada İlçe Sağlık Müdürü Dr. Numan Çabuk ile görüştü. Yanmaz, Çabuk'un Tıp Bayramı'nı kutlayarak başladığı sözlerine, "Göreve geldiğimizde kamu kurumları ile koordineli bir şekilde çalışarak, Akçakocalılar'ın ve Akçakocamız'a gelen ziyaretçilerin yaşamlarını kolaylaştıracak projelerimiz var. Diliyorum ki, birlikte çok daha güzel bir Akçakoca'yı gelecek nesillere miras olarak bırakabilecek çalışmalara imza atarız" ifadelerini kullandı. 
İlçe Sağlık Müdürü Dr. Numan Çabuk ise Yanmaz'ın Tıp Bayramı münasebetiyle kendilerini yalnız bırakmamasının kendileri için önemli olduğunu, kamu kurumlarının belediyeler ile ortak projelere imza atmasının şehrin menfaatlerine olacağını söylerken, Yanmaz'a seçim sürecinde başarılar diledi.
 
Tıp Bayramı nedeniyle ziyaretlerini sürdüren Okan Yanmaz, Akçakoca Devlet Hastanesi'ne geçerek, doktorlar ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutlayarak çeşitli hediyeler verdi. Daha sonra hastanede bulunan hasta ve hasta yakınları ile de sohbet eden Yanmaz, "Akçakoca'nın daha güzel yerlere gelmesi için hep birlikte çalışacağız. Hepimiz yaşanabilir bir Akçakoca'yı hak ediyoruz, bu nedenle desteğinizi istiyorum, acil şifalar diliyorum" şeklinde konuştu.
 
Hastanede bulunan hasta ve hasta yakınlarına da hediyeler ikram eden Okan Yanmaz Akçakoca'da bulunan sağlık kurumlarını ziyaretini sürdürdü.
 
Akçakoca'daki sağlık ocaklarını da ziyaret eden Okan Yanmaz, çalışan sağlık personelinin Tıp Bayramı'nı kutlarken, burada da hasta ve hasta yakınlarını unutmayarak, acil şifalar diledi.
 
Ardından, 112 Acil Servis'ini de ziyaret eden Yanmaz, 112 Acil Servis çalışanlarının da Tıp Bayram'ını kutlayarak işlerinde kolaylıklar diledi.
 
Yanmaz'ın ziyaretleri sırasında, özellikle hastane ve sağlık ocaklarında bulunan hasta ve hasta yakınlarından büyük ilgi gördüğü, 31 Mart seçimlerinde Akçakoca'nın "Bu sefer Okan" diyeceğini ifade ettikleri görüldü.

Yorumlar

Yorumlar
hasanali kurt 14.3.2019 - 21:01:33
ben size bizim kahvedekilerin görüşünü söyleyeyim.hem kamuoyu araştırması olarak da kabul edebilirsiniz.nasıl anlarsanız işte. birçok arkadaşın, aktaşlılar da dahil, cüneyt başkandan birtakım şikayetleri var....ama , sandığa gittiğimizde yine cüneyte vereceğiz mecbur diyorlar......yanmaz olacağına, yine o olsun diyorlar.bilmem anlatabildimmi.
yeni