Back To Top
Yemenici'ye Kabak Tatlısı İkram Ettiler...

Yemenici'ye Kabak Tatlısı İkram Ettiler...

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.3.2019
Yemenici'ye Kabak Tatlısı İkram Ettiler...
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Akçakoca Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yemenici, seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerine devam ediyor.

Ayazlı Mahallesine bağlı sapak bölgesinde seçim çalışmalarını devam ettiren Yemenici ve beraberindeki ekip mahallede bulunan hanelerin kapılarını çalarak geçmiş dönem icraatları ve önümüzdeki dönem projeleriyle ilgili halka bilgi veriyor.

VATANDAŞTAN KABAK TATLISI İKRAMI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2019 yerel seçim manifestosunu açıkladığı toplantıda adaylar için sarfettiği ‘sevgi dilinden vazgeçmeyin, her daim sevgi dilini kullanın’ öğüdüne harfiyen uyan Yemenici’ye Ayazlı mahallesi sakinleri tatlı ikramında bulundular. 

Bu ikramı geri çevirmeyen Yemenici tatlıyı afiyetle yerken: ‘Vatandaşların ilgi ve alakasına teşekkür ediyorum. Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım dercesine ikramlarından ötürü teşekkür ediyorum. Dilimiz böyle tatlı, uyumlu, sevgi dilidir… Bu tavrımızdan asla vazgeçmeyeceğiz’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
ömer 14.3.2019 - 17:20:12
yarasın cüneyt başkanıma......yapacak daha çok işimiz var....
Cüneyt faytona binmiş , at kişnemiş ; ‘’ RANTÇILARDA İNECEK VAR ‘’ demiş
Ah be cuneyt baskan,bu gezileri baskan olduktan sonra yilda bir kez 1 ayini halkina ayirsaydin boyle gezseydin sanirim yuzde 70 oy alirdin,nerdeydi acaba aklin,kibrinmi yendi seni bir sorgula bakalim bana hak vereceksin.aslinda baskan olmak bu kadar kolay bir onceki donem sensen baskan bilmem anlatabildimmi....
Karadeniz 14.3.2019 - 14:07:22
Afiyet olsun ne dememizi bekliyorsunuz!!
yeni