Back To Top
YANMAZ KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

YANMAZ KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

 - 5 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.3.2019
YANMAZ KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU
- A +

 Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, Orhangazi ve Yukarı Mahalle bölgesinde oturan  Akçakocalı kadınlarla kahvaltıda buluştu.

Orhangazi ve Yukarı Mahalle'nin kadın sakinleriyle kahvaltıda buluşan MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz mahalleli kadınlara projelerini anlattı.

Düzenlenen kahvaltıda, Akçakoca Belediye Başkanlığı görevine layık görüldüğü takdirde, özellikle Orhangazi ve Yukarı Mahalle bölgelerindeki projelerini detaylı bir şekilde anlatan Yanmaz, "Kadınlarımızın ev ekonomisine katkıda bulunması, kendi emekleri ile kazancını sağlaması, günümüz şartlarında mecbur hale gelmiştir. Bizler de bunun bilincinde olarak, projeler geliştirdik. Yani kadınlarımız belediye desteği ile eğitim alarak, evlerinde ürettikleri ürünlerden kazanç elde edecek. Biz imkanları çoğaltacağız, sizler üretimi çoğaltacaksınız. Bu sayede hem ev ekonomisine katkı sağlayacaksınız, hem de kendi emeklerinizin değer kazandığını göreceksiniz." Şeklinde konuştu.

Okan Yanmaz'ı dinleyen kadınların Yanmaz'ın projelerinin kendi gelecekleri açısından umut vaad ettiğini, özellikle ev ekonomisine katkı sağlayacak olmalarının da heyecan verici olduğunu söyledikleri gözlendi.

Kahvaltılı toplantı, Okan Yanmaz'ın projelerini anlatmasının ardından, Yanmaz'ın kadınların taleplerini dinlenmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar
Yakın akrabaları dışında insan tanımayan bizlere tepeden bakanlara verilecek oyumuz yok Bu sefer Okan
aydın 14.3.2019 - 17:31:51
ALLAHIN İZNİYLE SİZİN DE OYLARINIZLA BU SEFER .....OKAN.....
biz kadınlar olarak cüneyt başkanımızın bir dönem daha görevde kalmasını düşünüyoruz..... oylarımız cüneyt başkana.
Kapkirli ve Mahalle bu sefer Okan diyele çok zaman olmuştu
. 3/14/2019 -
BU SEFER OKAN
yeni