Back To Top
HAYALİM KENT YANMAZ'I BAĞRINA BASTI

HAYALİM KENT YANMAZ'I BAĞRINA BASTI

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.3.2019
HAYALİM KENT YANMAZ'I BAĞRINA BASTI
- A +

 MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Mehmet Okan Yanmaz Hayalim Kent Sitesinde Site sakinlerine hitap etti.

Site sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede Okan Yanmaz Belediye Başkanı olduğu zaman yapacağı projelerini tek tek anlattı.

Öncelikle Hayalim Kent Sitesi sakinlerinin taleplerini dinleyen Yanmaz, her soruya ayrıntılı cevap verdi.

Okan Yanmaz toplantıdan sonra vermiş olduğu demeçte;  " Site sakinleri ile yaptığım bu akşamki toplantıdan büyük haz aldım diyen Yanmaz, kendilerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum "dedi.

Yorumlar

Yorumlar
aydın 14.3.2019 - 17:49:17
YORUM YAPANLAR OKAN YANMAZI İSTEMEYENLER NİYE CHP YE YORUM YAPMIYORSUNUZ SÖYLERMİSİNİZ ...O YÜZDEN BU SEFER OKAN.......AMA SİZ BU SEFER TUTUGUNUZU AKLINIZDA TUTUN 31 MART AKŞAMI TUTTUGUNUZU UNUTACAKSINIZ....BU SEFER OKAN....
Uzun süre yorumlarımı göremeyince kasıtlı olarak yayınlamadiginiz kanaatine varmıştım şimdi görünce yanıldığımı anladım akçakoca tv den özür diliyorum .
bu sefer okan diyor,önceki yorumuma ne oldu niye göstermiyorsunuz
BU SEFER OKAN
Okan'ı zorla başkan yapmak istiyorsunuz galiba,bu işler öyle yürümüyor şok olmamanız için şimdiden hatırlatalım dedik akçakoca sandıkla cuneyt diyeceğini.yok şura okan dedi bura cüneyt dedi kodu işleri hikaye. Siz gazetecilik yapacaksanız meslek ilkelerini bi daha gözden geçirin derim yanılıyorsam bilgilendirin akcakoca tv
talat yılmaz 13.3.2019 - 17:08:10
cüneyt başkanla devam.
esentepeli 13.3.2019 - 17:04:34
Hayaller yanmaz, gerçekler cüneyt.. bi daha cüneyt diyoruz.
yeni