Back To Top

YANMAZ...BENİM DEĞİL, BİZİM ŞEHRİMİZ

YANMAZ...BENİM DEĞİL, BİZİM ŞEHRİMİZ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.3.2019
YANMAZ...BENİM DEĞİL, BİZİM ŞEHRİMİZ
- A +

 MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz Pazar günü gerçekleştirdiği gösterişli toplantının ardından durmak bilmiyor. Yanmaz, bugün de Akçakoca sokaklarında seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürmeye devam etti.

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz seçim çalılmalarına durmaksızın devam ediyor. Pazar günü gerçekleştirdiği toplantıda yoğun efor sarf etmesine rağmen, durmayan Yanmaz, bugün de Akçakoca sokaklarındaydı.

Evleri gezerek, kapıları tek tek çalan Okan Yanmaz, Akçakocalı seçmenlerden destek istemeye devam etti.

Yanmaz bankaları da ziyaret ederek, banka çalışanlarının işlerinde kolaylıklar diledi ve 31 Mart günü destek istedi.

Minik Akçakocalılar'ı da unutmayan Okan Yanmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda eşi olan Nursen Yanmaz ile birlikte küçük hediyeler ile sevindirdi.

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz bugün gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Akçakocalı seçmenlerin yoğun teveccühü ile karşılaştı. Akçakocalılar, Yanmaz'ın seçim sloganı olan "Bu sefer Okan"ın 31 Mart'tan sonra "Şimdi Okan zamanı" olacağını dile getirdi.

Yanmaz, karşılaştığı ilgiden dolayı memnuniyetini iletirken, "Akçakoca'yı hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağız. Benim değil, bizim şehrimiz, sizlerin de kararları ile yönetilecek ve özlenen Akçakoca'yı birlikte inşa edeceğiz" dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.