Back To Top
BÜYÜK BULUŞMA PAZAR GÜNÜ

BÜYÜK BULUŞMA PAZAR GÜNÜ

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.3.2019
BÜYÜK BULUŞMA PAZAR GÜNÜ
- A +

 MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz, Pazar günü Akçakoca Halkı İle Buluşuyor.

Bu Sefer Okan!’ sloganı ile, 31 Mart Pazar günü yapılacak belediye başkanlığı seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı, Okan Yanmaz, projelerini Akçakocalılara tanıtacak. Yanmaz’ın Pazar günü Ak Resort Hotel'de yapılacak proje aday tanıtım toplantısında çok sayıda sürprizin bir arada yaşanacağı bildirildi.

Okan Yanmaz’ın aday tanıtım ve proje sunumuna MHP Belediye Meclis üyeleri ile İl Genel Meclis adaylarının da tanıtılacağı toplantıya MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Partinin Genel Merkez Yöneticileri, STK temsilcileri, çok sayıda davetli ile parti teşkilatı üyeleri ve vatandaşların katılması bekleniyor.

YENİ BİR BAŞLANGICA İHTİYACIMIZ VAR

İş bulamadığı için başka şehirlere göç etmek zorunda kalan çocuklarımızın göç etmediği, gençlerimizin geleceğine umutla baktığı bir ilçe olmak için yeni bir başlangıca ihtiyacımız var diyen Okan Yanmaz, “ 31 mart tarihinde ekibimle birlikte tarih yazmaya geliyoruz. Akçakoca’yı daha iyi yerlere taşımak için  bütün samimiyetimizi ortaya koyuyoruz “ dedi.

AYRI GAYRI YOK, BU ŞEHİR HEPİMİZİN

 “ Ayrı gayrı yok, bu şehir hepimizin,aynı geminin yolcularıyız diyen Okan yanmaz, “  heyecan varsa samimiyet vardır. Akçakoca’nın kabuğunu kırmaya, Karadeniz’in İncisi olduğu o eski günlerdeki heyecanı yeniden yaşamaya geliyoruz. Ekibime güveniyorum. Bu sağlam irade hepimizde var”  yorumunda bulundu.

MHP adayı Okan Yanmaz son olarak, “ 10 Mart 2019 (Pazar Günü) saat 19:00'da Ak Resort Hotel'de yapılacak olan Aday ve Proje Tanıtım etkinliğimize tüm halkımız davetlidir “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar
İsmail SARI’ya bende katılıyorum. Kusura bakmayın oylar bu sefer de Cüneyt YEMENİCİ’ye Okan bey 3.parti olur.
İSMAİL SARI 9.3.2019 - 09:54:23
kusura bakmayın...oylar cüneyt e.
yeni