Back To Top
Jandarma Ekiplerinden Uyuşturucu Operasyonu

Jandarma Ekiplerinden Uyuşturucu Operasyonu

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.2.2019
Jandarma Ekiplerinden Uyuşturucu Operasyonu
- A +

 Düzce'de Emniyet ve İl Jandarma Komutanlığı'nın uyuşturucuyla mücadele çalışmaları devam ediyor. Bu sefer de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri merkezde uyuşturucu ticari yaptığı tespit edilen şahısların evlerine operasyon düzenledi.

İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince merkez İlçe bölgesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şahsın 22 Şubat Cuma günü 2 farklı adresine eşzamanlı olarak yapılan operasyonda poşetler içerisinde ve bir kısmı da fişekler halinde satışa hazır toplamda 374 gram kubar esrar, 115 gram kenevir tohumu, 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 25 adet fişek ele geçirildi.

Soruşturma kapsamında dört kişiye "Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak" suçundan cezai işlem uygulanırken bir kişi hakkında da "Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti" suçundan işlem yapıldı. Şahıslar sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni