Back To Top

BELEDİYEDE AYNI İŞ İÇİN BİRİNE EVET DİĞERİNE HAYIR DENİLMEYECEK

BELEDİYEDE AYNI İŞ İÇİN BİRİNE EVET DİĞERİNE HAYIR DENİLMEYECEK

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.2.2019
BELEDİYEDE AYNI İŞ İÇİN BİRİNE EVET DİĞERİNE HAYIR DENİLMEYECEK
- A +

 MHP ADAYI OKAN YANMAZ: YOLUMUZ HAKKANİYET VE ADALET YOLUDUR. BİR İŞ OLACAKSA HERKES İÇİN OLACAK, OLMAYACAKSA HİÇ BİRİMİZ İÇİN OLMAYACAK

2019 Yerel Seçim çalışmaları kapsamında açıklama yapan MHP Adayı Okan Yanmaz; Çifte standart vatandaştaki adalet duygusunu zedeleyici ve devlet ciddiyetine zarar veren bir uygulamadır. Eğer bir hemşerimiz kendisine ayrı başkasına ayrı davranıldığı hissine kapılırsa o zaman zarar gören devlet ciddiyeti olur. Devlet demek hak ve adalet demektir. Allah’ın izniyle bize yetki verildiği takdirde hak ve adaleti sağlamak en önemli projemiz olacak. Vatandaşla belediye arasında güven köprülerini kuramazsak, yaptığımız iş ne olursa olsun bize hak değildir. Eğer bir hemşerimiz kendisine adil davranılmadığı hissine kapılırsa yapacağımız hiçbir yatırımın önemi kalmaz.

BİR İŞ OLACAKSA HERKES İÇİN OLACAK, OLMAYACAKSA HİÇ BİRİMİZ İÇİN OLMAYACAK

Bizim yönetimimizde, birisi için evet denilen bir işe başkası için hayır denilmemesi için çok dikkat edeceğiz. Her işin hakkaniyet ölçüsü içinde yapılması için meclis üyelerimle birlikte azami gayreti göstereceğiz. Eğer vatandaştan gelen talep gerçekten yapılabilecekse neden herkes için yapılmasın? Tabii ki herkes için yapılacak. Eğer o talebin yerine getirilmesi hukuken imkânsız ise herkes için imkânsız olmalıdır.

BELEDİYEDE AYNI İŞ İÇİN BİRİNE EVET DİĞERİNE HAYIR DENİLMEYECEK

Birine evet denilen yerde aynı iş için diğerine hayır denilirse o iş helal bir iş sayılmaz. Size vereceğimiz her sözden, sunacağımız her projeden daha önemli bir iş varsa o da hakkaniyetin ve hukukun belediyemizde sağlanmasıdır. Sonrası Allah’ın izniyle daha kolay olacak. Hemşerilerimden, bana ve ekibime itimat etmelerini talep ediyorum.

İnşallah; Sizlerle birlikte çifte standardın olmadığı kalkınan, güven ve huzur veren bir Akçakoca’yı kurmak için çalışacağız.

Yorumlar

Yorumlar
SEÇMEN 27.2.2019 - 10:12:17
Sayın İsmail Bey çok haklısınız lakin Okanı başkan yaparsak bu zihniyetle onu rahat çalıştırmazlar.Burada birtakım örnekler vermişsiniz bunlar halk gözünde tasvibi karşılığı ne kadar belki partililer için onların gözünde değişen birşey olmaz ama kararsız seçmen üzerinde çok etkisi var.Akçakoca MHP İlçe teşkilatı bu kadar dar düşünüyorsa bunların yansımalarını hesap edemiyorsa vatandaşın güvenini zedelemiş olurlar.
İSMAİL 26.2.2019 - 15:43:41
SEÇMEN YAZAN KARDEŞİM ÇOK HAKLISIN AMA OKAN BAŞKAN LİSTEYİ YAPSAYDI İNAN Kİ ONU YAPMAZDI BENCE SENİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜ ODA DÜŞÜNÜRDÜ ,MİLLETİN AĞZINZ LAF SÖZ VERMEZDİ, BİRDE YILARCA AYNI KÖYDEN ADAY OLDU MİLLET VEKİLİ OLDU BAŞKAN DANİŞMAN OLDU, CUMHUR BAŞKANININ DAMADI BİR DÖNEM MALİYE BAKANI BİR DÖNEM ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANI OLDU NE YAPALIM BİZ GENE OYUMUZU,OKAN YANMAZA VERELİM İL GENEL MEÇLİSİNDE VERMEYİZ NE YAPALIM.
..... 26.2.2019 - 13:38:25
PROJESİ VE VİZYONU OLMAYAN SIRADAN BİR ADAY BAŞKAN ADAYI DEDİĞİMİZ KİŞİ HANGİ DONANIMLARLA NELER YAPACAĞINI SOMUT BİR BİÇİMDE ANLATAN BİRİ OLMALI BEN DOĞRUYUM DÜRÜSTÜM SİYASETİ ANLAMSIZ BUNU HERKES SÖYLÜYOR
SEÇMEN 25.2.2019 - 17:44:54
Sayın Okan bey bu seçimde sizi destekliyelim dedik lakin MHP aile partisi oldu.İlçe başkanının babasına kadar teşkilatta İl Genel Meclisine aday yapılacak insan kalmadı mı.Bu ihtiras niye adam kayırmak niye şimdiden etik denen bişey kalmadı