Back To Top
ÇOK ZORLU BİR RAKİPLE OYNADIK

ÇOK ZORLU BİR RAKİPLE OYNADIK

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.2.2019
ÇOK ZORLU BİR RAKİPLE OYNADIK
- A +

 Düzce Süper Amatör lig Play Off grubunda mücadele eden ve sezona Play Off’ta şampiyonluk ve Baraj mücadelesine çıkarak bölgesel lig hayaliile başlayan Akçakocaspor takımı Yığılca deplasmanına lider olarak gitti fakat bunu koruyamadı ve aldığı beraberlik sonunda liderliği Yığılca'da bırakmak zorunda kaldı.

Akçakocaspor Yığılcaspor deplasmanına galibiyet ve liderliğini devam ettirmek için gitmişti fakat rakibinin cezalıları ve sakatları bu karşılaşmada onlara karşı formalarını giymişlerdi.Buda Akçakocaspor için handikap oldu mücadele bu şartlar altında başladı ev sahibi takım gerçekten mücadeleye çok etkili başladı ve bulduğu goller ile öne geçti fakat Akçakocaspor buna cevap verdi ve bu karşılaşmanın ilk devresi bu skorla sona erdi. Karşılaşmanınikinci devresine Akçakocaspor Liderliğini devam ettirmek için yoğun bir tempoda başladı fakat ev sahibi ise rakibinden hiç çekinmeden üzerine gitti ve aradığı golü bulan ev sahibi oldu mücadelenin bu skorla bitmesi beklenirken Akçakocaspor takımı beraberlikgolünü buldu ve mücadele beraberlikle sona erdi. Akçakocaspor takımı aldığı bu beraberlikle Liderliği Yığılca'da bıraktı fakat Play Off şampiyonluğu ve Baraj mücadelesi oynama hayali devam etti.

Yorumlar

Yorumlar
akçakocasporlu 20.2.2019 - 16:25:26
maçın kaç kaç bittiğini yazamayacak kadar bi habersiniz..... berabere bitti kaç kaç abi 6/6 mı 3/3 mü bulduğu goller derken kaç gol buldu ilk yarı kaç kaç bitti amaaaaan ne önemi var değil mi haber işte ....
yeni