Back To Top
KENDİMİ MAHALLEME ADAYACAĞIM

KENDİMİ MAHALLEME ADAYACAĞIM

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.2.2019
 KENDİMİ MAHALLEME ADAYACAĞIM
- A +

 Akçakoca Ayazlı Mahallesi Muhtar adayı Ali Kurt adaylık açıklamasının ardından yaptığı değerlendirmede Kendime öz güvenim tam; çözüm üretebileceğime, bu işi hakkıyla yapabileceğime inanıyorum.

Muhtar olduktan sonra halkın sorunlarıyla bizzat kendisinin ilgileneceğini öne süren Kurt“Muhtarlık sürem boyunca halkımızın talep ve ihtiyaçlarıyla sekreter değil, bizzat ben ilgileneceğim. Her zaman herkesin ulaşabileceği iletişim kanalları vasıtasıyla oluşan sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üreteceğiz. Kendimi mahalleme adayacağım. Gerek yerel idaredeki, gerekse resmi kurumlarda mahallemiz ve sakinleri adına yürütülmesi gereken işlerin hepsinin birebir takipçisi olacağım. Mahallemizin yıllardır hizmet görmeyen veya henüz hizmet ulaşmamış kesimleriyle bizzat ilgileneceğim ve tümünün sorunlarının çözümü için yoğun bir çaba harcayacağım. Azalarımla belli periyotlarla yapacağım istişare toplantılarıyla mahallemizin eksikleri konusunda katılımcı çözümler içinde olacağız. Mahallemizin tüm sorunları için dosyalar hazırlayıp, yetkili makamlara bu dosyalarla ve mahalle sakinlerimizden aldığımız güçle gideceğiz. Görev yapacağım süre boyunca kapım ve telefonum herkese açık olacak. Mahallem adına, Ayazlı için, mahalleliden aldığım destekle 7 / 24 çalışacağım.

Bu vesileyle Ayazlı Mahallesinin tüm sakinlerinden sevgi ve selamlarımı sunarken, gelecek sene, 2019’da yapılacak Yerel Seçimlerde oy ve destek bekliyorum. O tarihe dek tüm Ayazlı Mahalle sakinleriyle tanışıp, buluşup, görüş, kir ve önerilerini alacağım. Seçim günü adımın yazılı olduğu kâğıtları oy zararının içine koyarak, Ayazlı Mahallesine hizmet etmek için aday olan Ali Kurt kardeşlerine yetki vereceklerine inanıyorum.” Dedi

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni