Back To Top
Güvercinleri Beslemek Güzel Ama...

Güvercinleri Beslemek Güzel Ama...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.2.2019
Güvercinleri Beslemek Güzel Ama...
- A +

 Özellikle Cedidiye Camii ile Düzce Belediyesi önünde duyarlı vatandaşlar tarafından güvercinlere yem atılıyor. Güvercinler de o bölgeyi yem atıldığı için terk etmiyor ve kirli görüntüler ortaya çıkıyor.

Düzce genelinde duyarlı vatandaşlar tarafından güvercinler yemleniyor. Cedidiye Camii ile Düzce Belediyesi önünde de vatandaşlar, güvercinleri besleyerek duyarlılık örneği gösteriyor. Oraya atılan yemler nedeniyle güvercinler alanı terk etmek istemiyor.

Alanı bırakmayan güvercinler, istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına da neden oluyor. Özellikle cami duvarları ve vatandaşların oturduğu banklar, güvercinler tarafından sürekli kirletiliyor. Bu sıkıntı da vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Güvercinlerin yemlenmesinin güzel olduğunu belirten vatandaşlar, bu duruma karşı çıkmadıklarını ama oturdukları bankların ve cami duvarlarının kirlenmesi nedeniyle sıkıntılı günler yaşadıklarını söylüyor.

Yaşanan sıkıntı nedeniyle güvercinlerin başka alanlarda beslenmesi gerektiğini söyleyen vatandaşların sayısı da bir hayli fazla. Asar Deresi'nin olduğu alanda güvercinlerin beslenmesi gerektiğini söyleyen vatandaşlar, yaşanan sıkıntı nedeniyle Merkez Büyük Camii'nin önünde de benze görüntülerin yaşanabileceğini vurguluyor.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni