Back To Top
FEHMİ ÇOLAK İDDİALI GELİYOR...

FEHMİ ÇOLAK İDDİALI GELİYOR...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.2.2019
FEHMİ ÇOLAK İDDİALI  GELİYOR...
- A +

OSMANİYE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI FEHMİ ÇOLAK EFENDİ VE MÜTEVAZİ KİŞİLİĞİ İLE OSMANİYE MAHALLESİ SAKİNLERİNİN GÖNÜLLERİNE TALİP.

 Yaklaşan yerel seçimlerde muhtar adayları da kolları sıvadı. Osmaniye Mahallesi Muhtar adayı Fehmi Çolak "İçinizden Biri" sloganıyla yarışa girdi. Mütevazi, efendi ve dürüst kişiliği ile fark yaratan Çolak şimdiden Mahallenin sevgi ve saygısını kazanmaya başladı. Aza listesi de hayli kuvvetli olan Fehmi Çolak seçimlerde favori olarak gösteriliyor. 

FEHMİ ÇOLAK "Kendimi Tanıtma" başlığı ile basın organlarına gönderdiği kısa özgeçmiş şu şekilde:

Ben Akçakoca Osmaniye Mahallesi Muhtar Adayı Fehmi Çolak. 1972 Akçakoca/Melenağzı Köyü doğumluyum. Evliyim iki kız çocuğu babasıyım. İlkokulu Melenağzı’nda, ortaokul ve liseyi Yığılca ilçesinde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Kültürel Miras ve Turizm Bölümü mezunuyum. Şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisiyim. 2005 yılından bu yana ve hâlen Akçakoca Albayrak Sürücü Kursunda usta öğretici direksiyon eğitmeni olarak sürücü adaylarımıza hizmet vermekteyim.

OSMANİYE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI FEHMİ ÇOLAK YAPACAĞI HİZMETLERİ DE ANLATTI:

1. Resmî kurum ve kuruluşlarla uyum içinde çalışmak 2. Yaşlı, bakıma muhtaç, engelli ve ihtiyaç sahibi bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak 3. Mutlak suretle muhtarlık bünyesinde kan grupları listesinin oluşturulması 4. Öğrencilerimize burs imkânı sağlama kolaylığı 5. Yarınlarımızın geleceği olan gençlerimizi destekleyici projeler 6. Her yaş grubuna göre kültür gezileri 7. Çocuk parklarımıza güvenlik sistemi sağlamak 8. Sahipsiz hayvanlarımız için bir kap su bir kap yemek projesini desteklemek 9. Ulusal ve dinî bayramlarımızda gerekli katkıyı sağlamak 10.Mahallemize taziye evi ve ibadethanelerimize doğalgaz ısıtma sistemi sağlamak 11.Çevre düzeni (ağaçlandırma, çiçeklendirme) ve temizliği konularında duyarlılık 12. Muhtarlık ofisinin mahallemize kazandırılması 13. Haberleşme (sms, sosyal medya, whatsapp) ağının aktif hâlde kullanılması 14. Mahalle halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde hizmet anlayışı içinde olacağım.

FEHMİ ÇOLAK'IN AZA LİSTESİ 

Yorumlar

Yorumlar
mesut oktay 12.2.2019 - 11:41:18
bu da kim ya...50 yıllık osmaniyeliyim bu adamı ilk defa görüyorum !!!
yeni