Back To Top
NEYİN DİYETİNİ ÖDÜYORSUN ÖMER BAŞAR...

NEYİN DİYETİNİ ÖDÜYORSUN ÖMER BAŞAR...

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.2.2019
NEYİN DİYETİNİ ÖDÜYORSUN ÖMER BAŞAR...
- A +

 Yerel seçimlere öncesi Akçakoca’da,   İŞKUR üzerinden Belediye ve diğer kamu kurumlarına belediye üst düzey bürokratları ile AK Parti yönetimine  yakın isimlerin alınması  gündemdeki sıcaklığını koruyor.

İsminin açıklanmamasını isteyen bir belediye yetkilisi, İŞKUR’dan Akçakoca Belediyesine alınanan isimlerin,  belediye üst bürokrasisi tarafından  listelendiğini ve alımların bu listeye  göre yapıldığı iddiasında bulundu.

Yediden yetmişe Akçakoca kamuoyunu bildiği torpil kavgasınında bu yüzden çıktığını söyleyen belediye yetkilisi, CHP ilçe başkanı Ömer Başar’ın, Cüneyt Yemenici başkanlığında ki belediye yönetiminin hamiliğine soyunmasına da bir anlam veremediklerini söyledi.

Ömer Başar’ın, Edilli plajı mevkisinde Fikret Albyarak’ın belediye başkanlığı döneminde alamadığı işyeri açma ruhsatını Cüneyt Yemenici’nin çözdüğünü ileri süren belediye yetkilisi,Ömer Başar’ın Başkan Yemenici’ye diyet borcunu böyle ucuz yöntemle ödemeye çalıştığı yorumunda bulundu.

Akçakoca Belediyesi’nde torpille işe alımın herkes tarafından zaten bilindiğini söyleyen belediye yetkilisi, AK Parti ilçe yönetiminin bile sessizce geçiştirdiği torpil kavgasına sazan gibi atlayan Ömer Başar’ın yaklaşımının partisinin seçim kampanyasına zarar verebileceği değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
( 2/13/2019 -
Söz de cumhur ittifakı var ben CHP akp ittifakı diye bir şey bilmyirom acaba neyden korkuyorsunuz da bu kadar kardeş oluverdiniz her şey ortada neden korktuğunuz da ne yapmaya çalıştığınız da artık yeni bir dönem gelicek halka oynamayan belediye olarak çalışılan lütfen daha fazla saçmlayıp nefret saçmayın
Adama bak ya, Almanya'dan yorum yapıyor ama kendinden o kadar emin ki. Kardeş sen Hans' larla değil Hasan'larla haberleş, o zaman yalandan dolandan kurtulursun.
ömercim almanyada yaşayan bir akçakocalıyım belediyede çalışan halamın oğlu var.iddiaların eksiği var fazlası yokmuş ben ha bu gurbet elden en ince ayrıntısına kadar öğrendimde .sizler bişe duymadınız görmediniz ha .ömercim montaj deseydin daha iyiydi 😀😀😀😀😀
Ben asıl fedakar Cumhuriyet Halk Partililere kızıyorum.Siz hala dönen ENTİRİKALARA , ÇARPIK İLİŞKİLERE UYANMADINIZ MI......? Yoksa sizde üç maymunumu oynuyorsunuz ? İBRİKLÇİLERİN İBRİĞİNEMİ SAHİP ÇIKIYORSUNUZ. Böyle yaparsanız eğer partiye bir tane genç katılım sağlayamazsınız.bitirirsiniz CHP yi Akçakocada. Hiç bir CHP li irade ortaya koyup , istifa edemiyormu ? Bugün Siz istifa etmeyip yalanlara göz yumarsanız .yarın hiç bir siyasetçinin İSTİFASINI isteyemezsiniz.
Belediyeki bu kavgayı , kavganın şiddetinide, sebebini de herkes biliyor.Rotarak Ömer bey sizde Fikret bey de çok iyi biliyor.Kimi , kimleri neden aklamaya çalışıyorsunuz.Siz muhalefet partisinin yöneticilerimisiniz ..? Yoksa kasabanın İBRİKÇİSİMİ .?
Ömer başar bir basın başlığında chp inkar ediyor kavga yok diyor haberin içeriğini okuduğumuzda kavga 2 nci katta oldu biz birinci katta fikret albayrakla çay içiyorduk diyor haberin başlığıyla baska içeriği başka az mert olun olmussa olmustur
yeni