Back To Top
Akçakocalı Gençler, ‘Bu sefer Okan ‘ dedi

Akçakocalı Gençler, ‘Bu sefer Okan ‘ dedi

 - 9 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.2.2019
 Akçakocalı Gençler, ‘Bu sefer Okan ‘ dedi
- A +

Akçakocalı bir grup genç, MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz’a kahvaltı verdi.

 Hakan Öztaş’ın liderliğini yaptığı ve kendilerini ‘Pasaj Gençlik’ olarak ifade eden gençler ile, MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz kahvaltıda bir araya geldi.

 Okan Yanmaz’ın belediye meclis listesinde kontenjan adayı olarak yer alan Hakan Öztaş’ın da katıldığı kahvaltıya gençlerin ilgisi hayli fazlaydı. Toplantıya 100’ün üzerinde gencin katıldığı ileri sürüldü.

Kahvaltıda, pasaj gençlik adına bir konuşma yapan Yusuf Balcılar; Akçakoca’nın  kalabalık ve bereketli günlerine dönme hayalini birlikte kurduğumuz Okan Yanmaz’ı 31 mart yerel seçimlerinde destekleme kararı aldıklarını söyledi.

 Toplantıda söz alan Hakan Öztaş, kendilerine destek veren gençlere teşekkür ederek, Pasaj Gençlik hakkında kısa bilgi verdi. Akçakoca’nın bütün mahalleleri ile köylerinden gençleri bir arada tuttuklarını dile getiren Öztaş, Yarınları daha güzel ve parlak olacağını söyledi.

Kendisinin kahvaltıya davet eden gençlere teşekkürle sözlerine başlayan Okan Yanmaz, 31 mart seçimlerinin gençler için önemine değindi. Akçakoca’nın geçmiş yıllarda çok hareketli ve insanların sık aralıklarla geldiği bir şehirdi diyen Yanmaz, o eski günlerden eser kalmadığını ve bu zihniyetin 31 mart seçimlerinde değişmesi gerektiğini söyledi.

31 mart belediye başkanlığı seçimlerinde sandığa gidecek gençlere çok büyük iş düştüğünü söyleyen Okan Yanmaz, sizlerin desteğiyle tarih yazmaya geliyoruz. Turizm başta olmak üzere her alanda Akçakoca’yı geliştireceğiz. Turizmi çok ileri safhaya getirmenin yanı sıra  gençlerin iş istihdamı sorununa kalıcı çözümler üretmek ana önceliğimiz olacak dedi.

Yorumlar

Yorumlar
BU SEFER OKAN herkes her şeyin farkında
Okan yanmaz niye onların yarısını yapamazmış Pardon da sen kimsin 31mart izlersin bakalım neler yapıyor sana taraflı günler kişisel bir ön yargın olduğunu bu kadar belli etmesen keşke
CÜNEYT DEDİK FİKRET DEDİK DİYORSUNUZDA BU İKİ BAŞKANDA AKÇAKOCA İÇİN MUHTEŞEM YATIRIMLAR YAPTILAR OKAN YANMAZ BUNLARIN YARISI KADAR İCRAAT YAPAMAZ. BUKADAR KALİTESİZ SEÇİM ÇALIŞMASI YAPAN ADAMDA BAŞKAN OLAMAZ..
kasım çakmak 6.2.2019 - 21:56:55
biz bu sefer de cüneyt diyeceğiz, sevgili akçakocalılar...
Bunlar söylediklerine kendileri inanıyor mu? 3. lige futbol takımı, 2. lige voleybol takımı, maçlara da uçak tutulacak sanırım. Sallamak bedava, atın bol keseden. Hakan Öztaş gençlerin derdinde mi, kendi derdinde mi onu da bilemem artık.
Denedik derken.! Siz Akçakoca için Belediye Başkanından ne tür hizmet bekliyorsunuz onu belirleyin, Mevcut adayları dinleyin beklentilerinizi protokole bağlayın sonra oy verirsiniz. Sizler aynı sandıkta oy kullansanız yine AKP'ye oy verirsiniz.
Yürüüüü be başkan
Okan umut vermiyor, başka birileri olmalıydı. Akçakoca'nın potansiyeli buysa bece ağlayın!
GENÇLER 6.2.2019 - 16:27:09
SIKINTI YOK, YEME İÇME ZAMANI... DİĞER ADAYLARDAN DA BEKLİYORUZ...
yeni