Back To Top
Akçakoca’nın tanıtımı bahane Fenerbahçe şahane

Akçakoca’nın tanıtımı bahane Fenerbahçe şahane

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -1.2.2019
 Akçakoca’nın tanıtımı bahane Fenerbahçe şahane
- A +

Akçakoca Belediyesinin EMİTT fuarı için İstanbul Beylikdüzü fuar alanına görevli olarak gönderilen Fahri Çaylak, Fenerbahçe stadında ortaya çıktı..

Dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer aldığı iddia edilen 23’üncü  EMITT – Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarına görevli olarak gönderilen Fahri Çaylak’ın nöbet yerini bırakarak Fenerbahçe – Göztepe maçı için Fenerbahçe stadında gitmesi yadırgandı.

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Fahri Çaylak’ın, fuardaki görev alanını terk ederek maça gitmesini ve personeline sahip çıkamayan Fuar amiri,  Destek Hizmetleri Müdürü Özkan Ünal’ı da eleştiren kimi Akçakocalılar, Başkan Cüneyt Yemenici’yi zor durumda bırakmak için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyleyerek Akçakoca’nın tanıtımı bahane Fenerbahçe maçı şahane yorumunda bulundular.

Ligde kötü günler yaşayan Fenerbahçe, 7' Andre Ayew ve 73' Victor Moses’in attığı gollerle karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Kimse kusura bakmasın eger bu kişi görev basındayken maca gidip ay sonu maasını alıyorsa bende bir akcakoca vatandası olarak görevi kötüye kullanmaktan dolayı CİMER’e sikayette bulunuyorum.
Emit bahane, gezmece, eğlenmece şahane!
Adamın saat kaçta maça gittiğini.Gittiği saat te görev saatimi onlarıda yazarsak daha doğru bir haber yaparsın.
esen poyraz.. 2.2.2019 - 02:37:37
ee diğer haberde bol bol maça gidin demiş başkan, adam da gitmiş işte :))
Videoyu paylaşırken karedeki diğer şahıslardan izin aldınızmı
SENİN ÖSKAN ABİN VAR... ÇÖZER...
yav adam belediyeyi 50 milyar zarara uğrattı bi şey yapamadılar bunamı yapacaklar şımartırsan böyle başına çıkar
yeni