Back To Top
Fiskobirlik kongresi tamamlandı, Arif Kayalı yönetime girdi…

Fiskobirlik kongresi tamamlandı, Arif Kayalı yönetime girdi…

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.1.2019
Fiskobirlik kongresi tamamlandı, Arif Kayalı yönetime girdi…
- A +

 FİSKOBİRLİK'in 80'in Olağan Genel Kurulu tamamlandı. Bayraktarın listesinde bulunan Akçakocalı Arif Kayalı yönetime girdi.

Tek liste ile gidilen genel kurulda yeninden yönetim kurulu başkanı seçilen Lütfi Bayraktar, “El birliği ve güç birliği olmazsa bu işler tek başına çabayla olacak işler değil. Bu anlamda destek istiyoruz. Fiskobirlik iyi yolda, ben istiyorum ki daha iyi olsun" dedi.

Fiskobirlik’in 80'inci Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurula CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cevdet Coşkun, delegeler ve davetliler katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Bayraktar, Fiskobirlik’in iyi yolda olduğunu da belirterek, “Ben Ak Partili bir yönetici olsam 'TMO fındık alacak' denildiği zaman kıyamet koparırım. Niye, TMO’ya fındık alması için 100 lira vereceksen Fiskobirlik’e 90 lira vereceksin. Hazine kazanmaz mı buradan? Ben hakikaten Ak Partili arkadaşlarımızı anlamakta zorlanıyorum. Bu milletin kurumuna millet adına sahip çıkılması gerekiyor. El birliği ve güç birliği olmazsa bu işler tek başına çabayla olacak işler değil. Bu anlamda destek istiyoruz. Fiskobirlik iyi yolda, ben istiyorum ki daha iyi olsun” dedi.

Konuşmaların ardından gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Mevcut başkan Lütfi Bayraktar başkanlığındaki tek listeyle gidilen seçimde, 138 delegeden 124'ü oy kullandı. Yeni yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu:

Lütfi Bayraktar, Arif Kayalı (Akçakoca), Hasan Serdar (Fatsa), Ömer Çebi (Araklı), Sıtkı Şarman (Ordu), Nurittin Karan (Giresun).

Yorumlar

Yorumlar
Karadenimizin ana geçim kaynağı olan YEŞİL ALTINIMIZI fındığımızı hak ettiği yere getirmek için elinden gelen tüm gayreti göstereceğinden emin olduğum Beyören köylüm sayın Arif Kayalıya ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dilerim.
yeni