Back To Top
Aday Tanıtımları Tamam, Sıra Projelerde

Aday Tanıtımları Tamam, Sıra Projelerde

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.1.2019
Aday Tanıtımları Tamam, Sıra Projelerde
- A +

 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Düzce'de partilerin adayları tamam, tanıtımlar yapıldı. Şimdi ise gündemde merkez, ilçe ve belde adaylarının projeleri yer alıyor.

Yerel seçimler için partilerin çalışmaları hızla devam ederken Düzce'de partiler hem merkez hem de ilçe ve beldelerde adaylarını belirledi. Adaylarının belirleyen partilerde adayların seçimlere kadar bölgelerinde hangi projelerle öne çıkacağı ise merak ediliyor.

Yapılması gerekenler

14 yıllık AK Parti belediyeciliği zamanında Düzce'de yapılması gereken çoğu proje tamamlandı. Yapılması gereken bir kaç proje daha bulunuyor. Kuzey çevre yolunun Çilimli'ye kadar bağlanması, eski sanayi alanının kaldırılması, Düzce'ye yapılması düşünülen şehir stadı, Düzce merkezdeki trafik sıkıntısı ve alternatif yolların yetersiz kalması. Parti adaylarının bu projeler konusunda neler söyleyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

İlçe ve beldelerde de sorunlar var

Merkez dışında ilçe ve beldelerde de önemli sorunlar devam ediyor. Bu zamana kadar sorun yaşanmayan tek yer olarak Beyköy göze çarpıyor. Çilimli'de OSB sorunu, Gölyaka'da otoban bağlantı yolu sıkıntısı gibi sorunlar dikkat çekerken bu bölgelerdeki adayların bu konuda hangi planlarla öne çıkacağı da gündemdeki konular arasında yer alıyor. 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni