Back To Top
ÇED raporu olmayan Osb'ye ilk izni Albayrak mı verdi?

ÇED raporu olmayan Osb'ye ilk izni Albayrak mı verdi?

 - 9 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -20.1.2019
ÇED raporu olmayan Osb'ye ilk izni Albayrak mı verdi?
- A +

 31 mart seçimlerine bağımsız belediye başkan adayı olarak giren Cali Hakan Direk, CHP ve İyi Parti seçmenlerine seslenerek, yanıtlaması için CHP- İYİ Parti ortak adayı Fikret Albayrak’a 10 soru sordu.

“ 5 yıllık görev süresince 1.5 trilyonla halk konseri, baskı beton, doğalgaz, Terminal binası ve bir kaç metre asfalttan başka iş bitiremeyen Fikret Albayrak'tır “ diyen Bağımsız Başkan adayı Hakan Direk, İYİ Partililere seslenerek; “ 5 yıl önce Fikret Albayrak'ı devirmek için uğraştınız şimdi başkan yapmak için, ne oldu ideolojiye ? “ diye sordu.

CALİ HAKAN SOSYAL MEDYA HESABINDAN ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI:

“ Değerli ve Onurlu Akçakoca halkına

CHP ve İyi Parti tabanına sesleniyorum...

Çed raporu olmayan Osb'ye,yani gerçekleşmesi planlanan, çevreye olabilecek olumsuz etkilerin önlenmesinde, çevreye zarar vermeyecek ölçüde en aza indirilmesi için istenen rapor için,ben dahil bütün çevreciler ve sizler karşı koyduk ÖYLE DEĞİL Mİ ?

1. 30 Nisan 2013’te ÇED raporu olmayan yere uygunluk raporu veren belediye başkanı Fikret Albayrak'tır. (Hemde 471 hektar alana Türkiye de böyle büyük OSB yok )

2. Cittaslow yani sakin şehir parolası ile yola çıkıp, Uluslararası belediyeler birliğine aykırı hareket edip, ÇED raporu olmayan Osb'ye onay vermesi ile citta slow şehirden çıkaran kendisidir.

3. 10 Haziran 2013 Cüneyt bey ticaret odasında saymanken, Fikret bey başkanken, bakanlık OSB ye red vermiştir. Lakin halktan gizlenmiştir.

4. Üretmeyen belediye olduğu için, beton lobisinin önünü dibine kadar açan, müteahhitlerden bağış adı altında gönülsüz para alan ve hızla betonlaşmamıza sebep olup, yeşili mahveden, müteahhitlerden otopark parası toplayıp,otopark yapmayan yine Fikret Albayrak'tır.

5. Nazmi Çiloğlu başka'nın % 80 nini bitirdiği sahil bandının sadece % 20 sini ve iki istimlak yapıp, Ak parti ilçe başkanını baskı betonla ihya eden yine Fikret Albayrak'tır.

6. 5 yıllık görev süresince 1.5 trilyonla halk konseri, baskı beton, doğalgaz, Terminal binası ve bir kaç metre asfalttan başka iş bitiremeyen Fikret Albayrak'tır.

7. Nazmi Çiloğlu başkandan artı 3 milyonla devralıp, 28 milyon borçla Belediye'yi bırakan yine Fikret Albayrak'tır.

8. Sevgili iyi parti seçmenleri 5 yıl önce Fikret Albayrak'ı devirmek için uğraştınız şimdi başkan yapmak için, ne oldu ideolojiye ?

9. Atatürk ilke ve inkılabı ile yürüyenler, Saydığım 8 maddeden Birini Atatürk ilke ve inkılapları ile uyumlu görüyorsanız ve bana gösterebilirseniz Adaylıktan çekilip size çalışacağım. Yok gösteremez iseniz Bütün oylar Gerçek Atatürkçü Cali Hakan Direk'e

10.Bu ülkede ideolojileri ve vatan için ölen

Deniz Gezmiş'ler, Muhsin Başkanlar, Recep Yazıcıoğlu gibi isimler boşuna mı öldüler ?

 

2019 AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Cali Hakan Direk

Yönetici

Algı-ileri iletişim-NLP Eğitmeni

Saygılarımla.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakoca için geçmişte en iyi başkanlık yapanlar Erol solak,nazmi Çiloğlu ve Fikret Aybarak tı ha hataları yok mu var ama Akçakoca ya ve esnaflara daha çok vardası vadı.Bu üç başkanın hiç kimse hakkını yemesinler. Şuandaki mevcut başkan gibi yapmadılar kardeşine ve ailesine çalış makktan başka birşey bılmıyor sunuda demeden yapamıyorum yapılacak yele asvalt yapmıyor yapınmıcak yele asvalt yapıyor
:) 21.1.2019 - 09:51:38
En azından hepsinden adamsın CALİ
Ben ona sormak istediğim soruları Akçakoca Halkı ile paylaşma kararı aldım... Hem de gerçek belgeleriyle :D NUR'lu günler Sayın Fikret Albayrak :D
Kent konseyi bu işin neresinde ? AKÇAKOCA CHP TEŞKİLATINA ÇÖREKLENENLER + KENT KONSEYİNE ÇÖKEN = PİRAMİT Ne dolaplar çevirdiğinizin farkındayız .......CHP Akçakoca teşkilatınada Akçakocayada zarar veriyorsunuz......................................................
HEY CALİİİ 20.1.2019 - 20:58:00
OSB BU MELEKETİN GELECEĞİ... SEN ANLADIĞIN ALANDA KONUŞ... VELEVKİ ÇED RAPORSUZ İZİN VERMİŞ OLSUN... SONUNA KADAR BU KARARIN ARAKASINDAYIZ...
Sayın Fikret bey , sosyal medyadan yalandan Başkana eleştiri yapıyor güya muhalefet yapıyorum şekilleri.bi gazetede haberleştiriyor Albayrak Yemeniciyi akıl dışı eleştiriyor diye.Beyler ucuz tertipler bunlar.Fikret bey sen muhalefet yapmak için çookkkk geç kaldın be .Bırak yalandan muhalefet yapıyorum ayaklarını.SEÇİM BİTTİKDEN SONRA gerçekler çok daha iyi anlaşılır, sonra kimin yüzüne bakacan...? Yine mi kaybolacan ?
hasan çakır 20.1.2019 - 20:43:18
bu herif de kim ya.kendini fasulye gibi nimetten sayıyor.anarşist deniz i savunuyor.yürü git işine, iş arama.
Sayın Fikret Albayrak - Sayın Cüneyt Yemenici dar alanda kısa paslaşmalarınızın , hiç beklemediğiniz bir süreçle bozguna uğradığını gözlemliyoruz.Sanırım sizler için kabus dolu süreç daha yeni başlıyor.Akçakocalı RANTÇILARINDA , ÇIKAR AMAÇLI ÇARPIK ÖRTÜLÜ İŞBİRLİKÇİLİĞİN DE gayet iyi farkında. Bundan sonrasına AKÇAKOCALILAR karar verecek.
yeni