Back To Top
Beşir Derneği Evi Yanan Aileyi Ziyaret Etti

Beşir Derneği Evi Yanan Aileyi Ziyaret Etti

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.1.2019
Beşir Derneği Evi Yanan Aileyi Ziyaret Etti
- A +

 Sabah saatlerinde Aziziye Mahallesi’nde  bulunan tek katlı ahşap evde yangın çıkmış ve ev,  kullanılamaz hale gelmişti. Beşir Derneği Düzce Temsilciliği üyeleri de evi yanan aileyi ziyaret ederek ihtiyaçlarını tespit etti.


Aziziye Mahallesi Sırçalı Sokak’ta Fedai Çakmakçı’ya ait  tek katlı ahşap evde sabah saatlerinde  henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıkmıştı. Çıkan yangında itfaiye ekiplerinin çabalarına rağmen ev, kullanılamaz hale gelmişti.

Yangın nedeniyle aile evsiz kalmış ve mağdur olmuştu. Bu haberi duyan Beşir Derneği Düzce Temsilciliği üyeleri de aileyi yalnız bırakmadı.  Beşir Derneği Düzce İl Temsilciliği de evi yanan aileyi ziyaret etti. Derneğin İl Başkanı Mehmet Aybek yangın hakkında çevredekilerden bilgi aldı. Başkan Aybek ve Dernek üyeleri mağdur ailenin öncelikli eksiklerini tespit ederek notlarını aldı.

Dernek temsilcileri evi yanan aileye battaniye, yorgan, yastık ve kumanya gibi acil ihtiyaçlarını tespit ederek yardımların ulaşması için girişimleri başlattı.  Evleri yanan aile ise ilgilerinden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni