Back To Top

YIĞILCA DEPLASMANINDAN 3 PUANLA DÖNDÜK..

YIĞILCA DEPLASMANINDAN 3 PUANLA DÖNDÜK..

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.12.2018
YIĞILCA DEPLASMANINDAN 3 PUANLA DÖNDÜK..
- A +

 Düzce Süper Amatör lig A Grubunda Yığılca stadında oynanan karşılaşmada Yığılcaspor  ile Akçakocaspor  karşı karşıya geldi. Bu karşılaşma sadece prestij açısından önemli bir karşılaşmaydı. Bu karşılaşmada Kazanan Akçakocaspor olmasına rağmen iki takımda el ele kol kola play off’a adlarını yazdırdılar.

Yığılcaspor takımı Süper Amatör lig grup maçlarında Yığılcaspor kendi evindeki sezonun son karşılaşmasında Akçakocaspor takımını konuk etti. Bu iki takımda grup maçlarında istediği neticeleri alarak adlarını play off’a yazdırmışlardı. Bu karşılaşma sadece prestij açısından önem taşıyordu.

Karşılaşmaya iki takımda mutlak galibiyet için çıktılar misafir takım Akçakocaspor mücadeleye etkili başladı. 27. Dakikada gelişen atakta Doğan attığı gol ile takımını 1-0 öne geçirdi. Mücadelenin ilk devresi bu skor ile sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci devresinde ev sahibi ekip 65. Dakikada Tarık’ın attığı gol ile beraberliği yakaladı. Bu golün sevinci çok fazla sürmedi. 72. dakikada Mert attığı gol ile Akçakocaspor'u  2-1 öne geçirdi.

Mücadelenin 88. dakikasında gelişen atakta Yığılcaspor penaltı atışı kazandı. Atışı kullanan Melih topu kaleciye teslim etti ve takımını beraberlikten etti. Mücadele Akçakocaspor'un  2-1lik üstünlüğünde tamamlandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni