Back To Top

KURUKAVAKSPOR ZİRVE YARIŞINDAN KOPTU 0-2

KURUKAVAKSPOR ZİRVE YARIŞINDAN KOPTU 0-2

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.12.2018
KURUKAVAKSPOR ZİRVE YARIŞINDAN KOPTU 0-2
- A +

 Düzce Birinci Amatör lig A Grubunda Kavakbıçkıspor takımının ardından zirve mücadelesi yapan Karaca Çobanspor takımı bu yarışı ligin son maçına kadar devam ettirecek gibi görünüyor

 Düzce Birinci Amatör lig A Grubunda Kavakbıçkıspor takımının ardından zirve mücadelesi yapan Karaca Çobanspor takımı bu yarışı ligin son maçına kadar devam ettirecek gibi görünüyor. Son maçında kazanan Karacaspor iddiasını devam ettirdi.

Karaca Çobanspor takımının zirve inadı devam ediyor. Sezon başından beri bu yolda inişli çıkışlı grafikler çizmesine rağmen bu yoldan geri dönmeyen Karaca Çobanspor takımı Düzce Nurettin Zafer stadında zirve yarışı için sezona başlayan fakat ilerleyen haftalarda aldığı kötü neticeler ile zirveden kopan Kurukavakspor takımı ile mücadele etti. İki takımda bu maça galibiyet için çıktılar. İlk dakikalardan itibaren karşılıklı ataklar yaşandı. İlk devrede iki takımın gol çabaları sonuç vermedi ve ilk devre 0-0 sona erdi. Mücadelenin ikinci, devresinde süper amatörü ve karşılaşmada üç puanı daha fazla isteyen Karaca Çobanspor takımı 78. Dakikada Mert ve 83. Dakikada Bahadır’ın attığı goller ile mücadeleden üç puan ile ayrılarak zirve yarışına devam.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni