Back To Top
YEMENİCİ’NİN 600 BİN LİRALIK NEON IŞIKLARI SÖNDÜ...

YEMENİCİ’NİN 600 BİN LİRALIK NEON IŞIKLARI SÖNDÜ...

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.12.2018
YEMENİCİ’NİN 600 BİN LİRALIK NEON IŞIKLARI SÖNDÜ...
- A +

 Akçakoca’nın en işlek caddelerine yüz binlerce lira para harcanarak yaptırılan dekoratif LED aydınlatmalar karanlığa gömüldü.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici tarafından Çuhallı sahilinden başlayarak Çınar Caddesi ve Esentepe bölgesine yapılan dekoratif aydınlatmalar çalışmıyor. Poyraz fırtınasına dayanamayan aydınlatmaların bazıları çalışırken bazılarının da sert rüzgâr nedeniyle bozulduğu bildirildi.

Belediye tarafından yapılan LED aydınlatma çalışması bazı kesimler tarafından beğenilirken, bazı kesimlerin ağır eleştirilerine maruz kaldı. “ Işıkların ekonomik ömrü uzun değil”  diyen kimi vatandaşlar,  “ bir yağmur, bir fırtına görsün hemen karanlığa gömülüyor. Bu kadar parayı borçlu bir belediye neon ışıklarına gömmemesi lazım. Bu bir israftır yorumunda bulundular.

Belediye kaynaklarından edinilen bilgiye göre dekoratif aydınlatmalara her bir direk için 8.500 TL ödendiği ve toplam maliyetinin 600 bin TL olduğu iddia edildi.

Yorumlar

Yorumlar
Caminin etrafına dikilen palmiyelere verilen para, o çirkin ışıklandırmalara verilen para kimin cebinden çıkıyor insan biraz düşünür. Kendi parasını bu kadar rahat harcıyormu merak ediyorum.
31 23.12.2018 - 17:20:04
Gidin bakın AKP'li belediyelere, Düzce'de bu ışıklardan var. AKP'li belediyeler birilerine peşkeş çekiliyor. 31 Martta Hesap sormayan namerttir!
Maalesef taşralılar ışıklar, havayi fişekler, silah sıkmalar vs. bu tür banal şeyleri seviyorlar. Yazık çok yazık.
millet 22.12.2018 - 22:22:14
akçakocanın otapark sorunu için bu para kullanılmış olsaydı çok iyi olurdu.hükümet konağının arkasında çalışan için otapark var ama millet için yok
acem sultan 22.12.2018 - 22:24:10
bu çocuk acemiliğini bizim üzerimizden attı ama akçakocaya pahalıya mal oldu yazık
VATANDAŞ 22.12.2018 - 21:53:40
Yanmadıkları isabetli olmuş.Halk zaten eleştiriyordu.Adeta pavyon caddesi diyordu.Böyle gözü rahatsız edici insanları yorucu nasıl işler yaparlar anlamış değiliz.İşin diğer tarafı şayet 600.000 tl harcanarak yapıldıysa yazıklar olsun.Kimleri zengin ettiler.Milletten sudan aldıkları haksız paralar nerelere harcanıyor.Olmaz böyle hovardaca para harcamak.Allah bunlara akıl fikir versin iyice zıvanadan çıktılar.Az kaldı ya sabır Akçakoca halkı ya sabır
Ali 12/22/2018 -
Öyle bayağı öyle dandik bir görüntü ki şimdi harcanan parayı duydum pes doğrusu..
yeni