Back To Top

MEHMET PAZVANT'A ANKET ŞOKU!

MEHMET PAZVANT'A ANKET ŞOKU!

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.12.2018
MEHMET PAZVANT'A ANKET ŞOKU!
- A +

 Akçakoca'da AK Parti Genel Merkezi tarafından, Belediye Başkan Adayının belirlenmesi için yaptırılan Ankette, Mehmet Naim Pazvant'a anket şoku!

AK Parti Genel Merkezi, Akçakoca Belediye Başkan Adayının belirlenmesi için geçtiğimiz günlerde ilçe genelinde çok konuşulup tartışılan telefon anketi yaptı. 2 ismin sorulduğu anket bilgilerini paylaşan Düzce Cesur Haber sitesi, Pazvant’ın Akçakocalılardan vize alamadığını söyledi.

2 İSİM SORULDU

AK Parti Genel Merkezi tarafından  Ada Araştırma Şirketine Telefon Anketinde, ankete katılan Akçakocalılara;  " 31 mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Akçakoca Belediye başkan adayı olarak  Cüneyt Yemenici’yi mi,  Mehmet Nazım Pazvant’ı mı ?  görmek istersiniz sorusu yöneltildi.

PAZVANT BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Akçakoca kamuoyunda tartışmalara neden olan ankette, AK Parti’nin belediye başkan aday olarak kimi istersiniz sorusu yöneltildi. Ankette adı geçen Akçakoca TSO başkanı Mehmet Pazvant, yerel basına yaptığı açıklamada adının bu işlere karıştırılmasından rahatsız olduğunu dile getirerek, Akçakoca’da belediye başkanlığı yapmak istemediğini dile getirdi.  

YEMENİCİ ÖNDE ÇIKTI

Aylardır  AK Parti kulislerinde adı aday olarak geçen Mehmet Pazvant’ın neden aday olmak istemediği yapılan ankette ortaya çıktı. Ada Araştırma Şirketi tarafından yapılan ankette, her kesimi şaşırtan bir sonuç ortaya çıktığı iddia edildi. Ankette katlan Akçakocalıların büyük çoğunluğu, AK Parti'nin  Belediye Başkan adayı  olarak Cüneyt  Yemenici'yi  görmek istediklerini söylerken,  Ankete katılan Akçakocalıların ezici çoğunluğunun Mehmet Nazım Pazvant’ı belediye başkanı olarak görmek istemediklerini dile getirdikleri öğrenildi.

Düzce Cesur Haber / Savaş ARI

Yorumlar

Yorumlar
cüneyt mi pazvant mı? tabii ki cüneytin dışında herkes olabilir.
Hasbelkader Atso Başkanı olunmuş bir anda Akçakocayı biz yönetiyoruz havaları . Millet ikrah etmiş haberiniz yok