Back To Top

AŞIRI YAĞMUR ŞEBEKE SUYUNU BULANDIRDI

AŞIRI YAĞMUR ŞEBEKE SUYUNU BULANDIRDI

 - 6 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.12.2018
AŞIRI  YAĞMUR ŞEBEKE SUYUNU BULANDIRDI
- A +

 2 gündür devam eden sağanak yağış sebebiyle,  Akçakoca’nın bir çok mahallesinde dün geceden itibaren suyun bulanık aktığı ileri sürüldü.

Özellikle Akçakoca’nın batı yakasında bulunan Yeni, Yalı, Orhangazi, Yukarı, Cumhuriyet ve Hacı Yusuflar mahallelerinde sabah saatlerinden itibaren şehir şebekesinden gelen suyun bulanık aktığını içme suyu olarak damacana kullanmak zorunda kaldıklarını belirttiler.

Sabah saatlerinden itibaren şebeke suyumuz bulanık akmakta diyen vatandaşlar, mikrobiyolojik açıdan bir sıkıntının olup olmadığını bilmiyoruz, bu nedenle içme suyunu parayla aldıklarını çeşmeden akan suyu ise genel temizlikte kullandıklarını ifade ettiler.

Yorumlar

Yorumlar
Başkan sen bu suyun hesabını sormazsan biz mecbur bunun hesabını sandıkta senden sorarız.
Bu belediye başkanı ne iş yapar bir AKPLİ olarak 31 Mart ta bu başkana oy yok utanmadan millete çamurlu su içeriyor herhalde hazır su bayileri ile anlaştı iktidara geldiğinden bu yana hep aynı sıkıntı eğer bir çözüm bulamıyorsa o koltuğu çözüm bulacak kişiye bırakmalıdır zaten de az kaldı
Allah o orman müdürünün müstehakını versin. Baraj havzasına açtığı orman yolundan akan çamurlar baraja inince ne olacak? 50 yıl olan ömrü de 20 yıl da dolacak. Bunun hesabını kim soracak?
Ali 12/7/2018 -
Sıkıntı yok siz suya bakmayın afişlere bakın belediye başkanı sus sorununu çözdük diye afişler astirmis işte böyle böyle kaybedecek seçimi haberi yok yerinde olsam aday değilim der mütevazi şekilde cekilirdim yarıştan
Çuhallılı 7.12.2018 - 15:11:12
Ne oldu söylenenler sayın Yemenici millet hala bulanık su içiyor.Lafla olmuyor bu işler.Bi düzgün icraatın olsun Allah aşkına.Bu millet ne zaman temiz bir suya betondan arındırılmış bir şehre kavuşacak.
mahalleli 7.12.2018 - 15:06:17
yaa arkadaş su aksın gerisi önemli değil içme suyunu para ile alıyoruz zaten geri kalan işler için problem değil yeterki alsın. bu arada yukarı mahalle su tazziğinde sorun var yetkililer bu işe bakmalı tazzik yok