Back To Top
UFUK GÜLTEKİN...HİZMET İÇİN GELİYORUZ OYLARINIZA TALİBİM

UFUK GÜLTEKİN...HİZMET İÇİN GELİYORUZ OYLARINIZA TALİBİM

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.12.2018
UFUK GÜLTEKİN...HİZMET İÇİN GELİYORUZ OYLARINIZA TALİBİM
- A +

31 Mart seçimlerinde, Hacıyusuflar Mahallesinden muhtar adayı olan Akçakoca Belediyesi personeli, Ufuk Gültekin, Hizmet için geliyoruz,  Ses Ver Hacı Yusuflar Mahallesi! " sloganı ile yola çıktı.

Gültekin adaylığı ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Doğum yerim Akçakoca Tahirli Köyü,40 yaşındayım, evliyim, üç çocuk babasıyım, 18 yıldır Akçakoca Belediyesi'nde çalışmaktayım.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler ve Belediye Başkanlığı seçimlerinde,Akçakoca ilçesinin Hacı Yusuflar mahallesine Muhtar adaylığımı koydum.

Seçildim taktirde, Mahalledeki ve yerel halkın sorunlarına hakim olacağım. "Halka hizmet Hakka hizmet" için çıktığım bu yolda sizlerin hakkı olan temiz, huzurlu bir mahalle olması için bütün gayretleri göstereceğime söz veriyorum.

Mahallenin sorunlarını en iyi bilenlerden biri olarak, sorunlarımıza Belediye aracılığıyla çözüm bulacağız ve acil eylem planları gerçekleştireceğiz. Belediyenin faaliyete geçireceği projeleri var ve biz faaliyete geçirilebilmesi için çalışmalar yapacağız.

Yaşadığım Hacı Yusuflar mahallesini istekleriniz doğrultusunda güzelleştireceğiz!

İnsanların mutlu ve huzurlu bir ortamda bulunmalarını istiyorum ve kişilik olarak başkalarının sorununu kendi sorunum gibi gören birisiyim. Elimden geldiğince çalmadık kapı bırakmayacağım. Muhtar olduktan sonra ihtiyacı olan ailelere yardımcı olacağım!

Sloganım: "Hizmet için geliyoruz,  Ses Ver Hacı Yusuflar Mahallesi! "

Aza heyetimizde benim gibi dürüst arkadaşlarım var.  Mahallemizin en  etkili insanlar ve bölgenin sorunlarına hakimler. Güzel şeyler yapacağıma inanıyorum. 2019 Seçimlerinde Hacı Yusuflar mahallesi kazanacak!

Gözünüz, kulağınız ve Sesiniz olacağım.  Oylarınıza talibim saygılarımla...

Ufuk Gültekin

Hacıyusuflar Mahallesi

Muhtar Adayı

Yorumlar

Yorumlar
helal sana ufuğum. hasan güvende sana verecekmiş :)
Ekrem Uysal 6.12.2018 - 14:13:34
Yolun açık olsun kardeşim
Seni tek geçerim bu alemde ...
yeni