Back To Top
SEVİNÇ TİCARET DÜZCE’DE İLK MAĞAZASINI AÇTI

SEVİNÇ TİCARET DÜZCE’DE İLK MAĞAZASINI AÇTI

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.11.2018
SEVİNÇ TİCARET DÜZCE’DE İLK MAĞAZASINI AÇTI
- A +

 Batı Karadeniz’in Kullanım Alanı ve Ürün Çeşitliliği Bakımından En Büyük İmalat Ve Satış Mağazası Olma Özelliğine Sahip Sevinç Ticaret’in Beş Yeni Satış Mağazasından biri olan Düzce Cardimo dualarla açıldı.

1968 Yılında Akçakoca’da merhum Salih Sevinç’in bir makas, bir mezuro ve bir dikiş makinesi ile ticari faaliyetine başlayan Sevinç Ticaret, Batı Karadeniz’in en büyük mobilya, imalat ve satış mağazası olarak verdiği hizmetlerini satış mağazaları zinciri ile taçlandırıyor.

Ereğli, Karasu, Düzce, Akçakoca merkez ve Ereğli sapağında açtığı her biri marka ürünleri müşterilerle buluşturacak mağazalarından ilki olan  Düzce Cardimo’nun açılışına Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca TSO Başkanı Mehmet Pazvant, CHP Akçakoca Belediye Fikret Albayrak ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi okunan duaların ardından kesilen kurdele ile kapılarını açan Sevinç AVM CARDİMO’yu gezen davetliler, Oğuzhan Sevinç’i tebrik ettiler. Düzce Çoban girişi Atatürk Bulvarı üzerindeki mağaza “Uyku Merkezi “ konsepti ürünlerle hizmet vereceği bildirildi.

Yorumlar

Yorumlar
Fikret başkan yine Yemenici için kolları sıvadı anlaşılan.
yeni