Back To Top
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR?

SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR?

 - 9 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.11.2018
SARICAN ADAY ADAYI MI OLUYOR?
- A +

 AK Parti Akçakoca Kurucu Gençlik Kolları Başkanı, bir dönem Bakan Faruk Özlü'nün danışmanlığını yapan Burçin Sarıcan’ın aday adayı olacağı bilgisine ulaşıldı.

Önce 5 – 12 kasım ve ardından 16 kasım Cuma gününe uzatılan AK Parti aday adaylığı sürecinde son dakika gelişmesi yaşandı. Birkaç gündür Ankara’da çeşitli temaslarda  bulunduğu iddia edilen Sarıcan’ın aday olması için ikna edildiği ileri sürüldü.

Kurulduğu tarihten bu güne AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alan ve partinin Akçakoca kurucu gençlik kolu başkanlığı da yapan Burçin Sarıcan’ın,  aday adaylığı sürecinin tamamlanmasına 4 gün kala, Cuma günü aday adaylığı dilekçesi vererek AK Parti’den Akçakoca Belediye Başkanlığı müracaatında bulunacağı gelen bilgiler arasında.

AKÇAKOCA'DAN  HİÇ BAŞVURU YOK

Bilindiği gibi Düzce Belediyesi için yapılan  aday adaylığı müracaatı başta olmak üzere, Akçakoca dışında ki bütün ilçe ve beldelerde AK Parti belediye başkanlığı için çok sayıda aday adaylı müracaatı yapılırken, Akçakoca’dan hiçbir ismin ortaya çıkmaması, AK Parti kamuoyunda farklı yorumlara neden oluyor.

Yorumlar

Yorumlar
Hiç yok derken Erdoğan Yanmaz aday adayı oldu neden yazmıyorsunuz
cezmi 15.11.2018 - 10:28:30
aday adaylığını bile açıklayamaz gündemde kalmak için sağda solda konuşur dedim ya sadece konuşur...
hasan çakır 14.11.2018 - 12:17:20
GÜLDÜRMEYİN İNSANI...CÜNEYT LE DEVAM...
Neeeh. Aman bırakın bari Cüneyt kalsın.
VATANDAŞ 13.11.2018 - 18:41:38
Ya inanınki her kimi aday yaparsanız yapın yaptığınız aday Akçakocayı hersabah gülle yıkayacam memleketi altınla kaplayacam dese bile artık çok geç.Yemeniciyi zamanında destekledik 24 Haziranda destekledik.Önümüzdeki seçimlerde en az 30 oyum artık yok.
yokar mahallede olacaktır bu aniiii
® Ya karıştırmış olmayasınız ?¿?.. belki kapkir'li muhtartlı ğıına aday adayı olacaktır:)) hata yapmayın ®
Ali 11/13/2018 -
Geçmiş seçimde bı sürü aday adayı oldu da ne oldu alakasız biri seçildi yaptıkları ortada. Milletin niyeti belli işareti gören aday olacaktır
ziya 13.11.2018 - 12:56:11
yakışır..
yeni