Back To Top
Ak Parti'de istifa edecek İl ve İlçe Başkanları Belli Oldu...

Ak Parti'de istifa edecek İl ve İlçe Başkanları Belli Oldu...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.11.2018
Ak Parti'de istifa edecek İl ve İlçe Başkanları Belli Oldu...
- A +

 Yerel seçim tarihi yaklaştıkça partide çalışmalar devam ediyor. AK Parti’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 81 ilin raporu sunuldu. . Anketlerde öne çıkan isimler sonucu oluşturulan listede 20 il başkanı ve 200 ilçe başkanının yer aldığı öğrenildi. Listede AK Parti l başkanı Hikmet Keskin ile Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça'nın isimlerinin olup olmadığı merak konusu oldu...

 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler içi AK Parti tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. 81 ilin raporu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunuldu. Hürriyet'ten Gizem Karakış'ın haberine göre, AK Parti kurmayları, mart ayındaki seçimler için yaptığı aday adaylığı saha araştırma çalışmalarını ve anketleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sundu.

 20 İL VE 200 İLÇE BAŞKANI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, belediye başkanı aday adayı olmak için istifa edecek il ve ilçe başkanlarının da listesi sunuldu. Anketlerde öne çıkan isimler sonucu oluşturulan listede 20 il başkanı ve 200 ilçe başkanının yer aldığı öğrenildi. İstifa eden teşkilat başkanlarının yerine daha önce olduğu gibi vekaleten değil asaleten atama yapılacak. Bu yöntemle seçim çalışmaları sırasında sıkıntı yaşanmasının da önüne geçilmiş olacak.

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni